IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Programista Dębica
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wybrane oferty innych pracodawców

Dane firmowe i kontaktowe - IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Rzeszowska 33 39-200 Dębica
NIP
8722412213
REGON
363107716
KRS
0000588811
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.11.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca IPS EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik programista

    • Pustynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      TWORZENIE I ADMINISTROWANIE STRONAMI I APLIKACJAMI.
      PROGRAMOWANIE APLIKACJI INTERNETOWYCH.
      TWORZENIE I ADMINISTROWANIE SYSTEMEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ. PRACA Z OPROGRAMOWANIEM FIRMOWYM W JĘZYKU ROSYJSKIM I UKRAIŃSKIM.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy