Czy to Twoja firma?

AURA Sebastian Pacura praca

Brzesko
handel kwiatami, roślinami ozdobnymi
AURA Sebastian Pacura najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AURA Sebastian Pacura

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AURA Sebastian Pacura

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AURA Sebastian Pacura - oferty archiwalne

  • Sprzedawca sprzętu ogrodniczego (o)

    AURA Sebastian Pacura
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca sprzętu ogrodniczego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie, praca w Brzesku od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie 4 900 zł brutto. Kontakt: Aura Sebastaian Pacura ul. M. Kopernika 29, 32-800 Brzesko, wcześniejszy kontakt telefoniczny 792 83 99 55.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku