Czy to Twoja firma?

Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM praca

Brzeg
Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Terapeuta Brzeg
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obejmuje następujące czynności:
      1.prowadzenie właściwie dobranej terapii w pracowni,
      2.prowadzenie dokumentacji obowiązującej na ŚDS Brzeg: dziennik pracy, roczne plany pracy, indywidualne programy terapeutyczne, kart negatywnego zachowania, notatek ze zdarzenia, kroniki ŚDS Brzeg,
      3.motywować osoby niepełnosprawne, uczestników ŚDS Brzeg do udziału w terapii i rehabilitacji,
      4.planować i prowadzić pracę indywidualną i grupową,
      5.projektować, organizować i prowadzić pracownię terapii zajęciowej,
      6.wykorzystywać w pracy z podopiecznymi metody i formy terapii zajęciowej,
      7.współpracować z członkami zespołu terapeutycznego i rehabilitacyjnego w zakresie planowania i realizacji terapii zajęciowej,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: praca z osobami niepełnosprawnymi, komunikatywność
      • Inne wymagania: [Inne] : -wykształcenie kierunkowe; -co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi; -umiejętność pracy w zespole; -umiejętność kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań ; -kształtowanie nawyków celowej aktywności; -prowadzenie treningu zachowań społecznych; -punktualność; -kreatywność; -zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu