Czy to Twoja firma?

Forbis sp. z o.o. praca

Strzelce Opolskie

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się Forbis sp. z o.o. – firmą, która zrodziła się w sercu Strzelec Opolskich i od 1998 roku nieustannie rozwija się, by wspierać branże metalową i budowlaną w zakresie outsourcingu pracowniczego. Nasza specjalność to nie tylko agencja pracy tymczasowej, ale również kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw, które pragną optymalizować koszty związane z obsługą księgową oraz kadrowo-płacową.

Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją dzisiejsze firmy produkcyjne, dlatego w naszej ofercie znajdują się rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy zespołem ekspertów i specjalistów, którzy nie boją się nowoczesnych technologii – wręcz przeciwnie, to one są naszym sprzymierzeńcem w dążeniu do perfekcji. Nasze rozwiązania informatyczne to gwarancja jakości i efektywności, której oczekują nasi partnerzy.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy certyfikatami bezpieczeństwa i jakości, nasze zaangażowanie i doświadczenie są naszym znakiem rozpoznawczym. To, co nas wyróżnia, to nie tylko kapitał zakładowy, ale przede wszystkim ludzie – ich pasja, wiedza i gotowość do działania. W Forbis sp. z o.o. każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Nieustannie poszukujemy nowych dróg, aby nasze usługi były jeszcze lepsze, a współpraca z nami – jeszcze bardziej owocna. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i ciągłe dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów Forbis sp. z o.o.

Forbis sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja

Oferty pracy Forbis sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Forbis sp. z o.o.

  • Spawacz mag

    Forbis sp. z o.o.
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    Dodana

    • Gliwice
    Dodana
  • Pracownik produkcji

    • Świętochłowice
    Dodana
  • Monter konstrukcji/ślusarz

    • Olkusz
    Dodana
  • Spawacz tig/mag

    • Opole
    Dodana

    • Jasień
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Forbis sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Forbis sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kęty
  2. Katowice
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Poznań
  6. Gliwice
  7. Żywiec
  8. Andrychów
  9. Libiąż
  10. Olkusz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Forbis sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Lutomiersk
    • Zakres obowiązków

      PRODUKCJA PANELI AKUSTYCZNYCH.

      Umowa zlecenie na okres: minimum 6 miesięcy,
      Praca 6 dni w tygodniu. Od pn. do pt. od godz 7-16, w sobotę od godz. 9-13.
      Wynagrodz godzinowe 18 zł. netto;
      Oferta również dla obywateli Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich