Centrum EM-PARTNER

Czy to Twoja firma?

Centrum EM-PARTNER praca

Bielsko-Biała

Firma Centrum EM-PARTNER powstała w 2008 roku i zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą pracowniczą w Firmach.

Świadczymy usługi w dziedzinie bezpieczeństwa i higiena pracy, usługi i doradztwo w zakresie  systemu HACCP, obsługa kadrowo-płacowa, ochrona środowiska, doradztwo prawne.

Organizujemy i przeprowadzamy szkolenia w zakresie BHP oraz prawa pracy i ochrony środowiska. Proponujemy Przedsiębiorstwom usługi w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej BHP i PPOŻ, a także kompleksowego zaopatrzenia w środki ochrony indywidualnej, ubrania robocze, rękawice, obuwie ochronne, okulary itp.

Centrum EM-PARTNER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry

Oferty pracy Centrum EM-PARTNER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum EM-PARTNER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum EM-PARTNER

Siedziba główna

Centrum EM-PARTNER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum EM-PARTNER - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy w dziale kadr

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Do swojego zespołu poszukujemy pracownika biurowego do działu kadr.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie dokumentacji biurowej,
      • Sporządzanie zestawień w excelu,
      • Prowadzenie rejestru szkoleń,
      • Obsługa dokumentacji kadrowej.

      Wymagania

      • Dobra znajomość komputera,
      • Programu excel,
      • Znajomość zagadnień kadrowych,
      • Obsługa teczek osobowych,
      • Mile widziane doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym lub przy naliczaniu płac.

      Oferujemy

      • Samodzielne stanowisko pracy,
      • Elastyczny czas pracy,
      • Udział w szkoleniach,
      • Umowa o pracę,
      • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Do swojego zespołu poszukujemy samodzielnego specjalisty ds. kadrowo-płacowych.

      Sporządzanie list płac, umów zleceń i o dzieło

      Obsługa programu Płatnik

      Sporządzanie harmonogramów czasu pracy

      Obsługa kadrowa

      Sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, GUS

      Zatrudnianie cudzoziemców

      Wymagania

      Praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych umożliwiająca samodzielną pracę na stanowisku poparta co najmniej 1,5 rocznym doświadczeniem na ww. stanowisku

      Dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do poziomu wiedzy

      Samodzielne stanowisko

      Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

      Miłą atmosferęw pracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej