Czy to Twoja firma?

DEMSKI K&J sp. j. praca

Borek Wielkopolski

Jesteśmy Demski K&J, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa i motoryzacji. Nasza przygoda rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku w malowniczym Borku Wielkopolskim, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem niezawodności i jakości.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Rozumiemy, jak ważne są solidne fundamenty, dlatego oferujemy także usługi rozbiórki, burzenia obiektów budowlanych oraz przygotowania terenu pod nowe inwestycje. Zdajemy sobie sprawę, że każdy detal ma znaczenie, dlatego nasze instalacje - elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne - wykonujemy z największą starannością.

Nie ograniczamy się jednak do branży budowlanej. Z równą pasją zajmujemy się motoryzacją, oferując sprzedaż hurtową i detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, a także kompleksową konserwację i naprawę. Wszystko po to, by Twoje auto było zawsze sprawne i gotowe do drogi.

Naszą przewagą konkurencyjną jest zaufanie, jakim obdarzają nas klienci. "Tylko sprawdzone produkty" to nie tylko hasło, ale fundament naszej filozofii. Każdy produkt i usługa, którą oferujemy, zostały dokładnie wyselekcjonowane, aby spełniać najwyższe standardy i oczekiwania.

W DEMSKI K&J stawiamy na rozwój i innowacje, ale przede wszystkim na ludzi – zarówno tych w naszym zespole, jak i naszych klientów. Chcemy, by każda interakcja z nami była synonimem satysfakcji i pewności, że wybrałeś najlepszych.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy zbudować coś trwałego – nie tylko w sensie dosłownym.

DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA

  • Wulkanizator

    DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA
    • Borek Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa
  • Kierowca kat. c+e

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DEMSKI K&J SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Borku Wielkopolskim