Czy to Twoja firma?

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE praca

Strzałków

W sercu społeczności, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „KAMIL” w Strzałkowie stanowi bezpieczną przystań, gdzie każde dziecko znajduje wsparcie, opiekę i możliwości rozwoju. Od momentu nadania nam statutu w czerwcu 2019 roku, nieustannie dążymy do tworzenia środowiska, w którym młodzi ludzie mogą kwitnąć, niezależnie od wyzwań, z jakimi się zmagają.

Nasza misja koncentruje się na zapewnieniu całodobowej opieki, która wykracza poza podstawowe potrzeby. Organizujemy wydarzenia, które inspirują i motywują, takie jak zawody wspinaczkowe „Mega Wspin”, które nie tylko promują zdrowy styl życia, ale również uczą determinacji i ducha rywalizacji. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać dzieci z rodzin zastępczych w Radomsku i okolicach, dostarczając im niezbędnych narzędzi do nauki i rozwoju, takich jak sprzęt komputerowy i multimedialny, oprogramowanie oraz środki ochrony osobistej i dezynfekcyjne. To wszystko jest częścią naszej większej wizji wspierania młodych ludzi w ich edukacji i codziennym życiu.

Zmiana na stanowisku dyrektora w wrześniu 2023 roku otworzyła nowy rozdział w naszej historii, przynosząc świeże spojrzenie i nowe pomysły, które pomogą nam rozwijać nasze usługi i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych podopiecznych.

W Placówce „KAMIL” wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę na lepszą przyszłość. Dążymy do tego, aby nasze działania były odzwierciedleniem tej wiary. Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszych inicjatyw i wspierania naszej misji tworzenia lepszego jutra dla dzieci, które są naszą największą inspiracją.

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe inne praca fizyczna

Oferty pracy PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE

Mapa PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE

Siedziba główna

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Radomsko
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA KAMIL W STRZAŁKOWIE - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Strzałków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie wychowanków do samodzielnego życia po opuszczeniu Placówki. Współpraca i współdziałanie ze specjalistami i instytucjami w celu przeciwdziałania, ograniczania patologii oraz skutków negatywnych zjawisk społecznych występujących w rodzinach Wychowanków Placówki. Wspieranie procesów usamodzielnienia Wychowanków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie na wymaganym stanowisku, - umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność radzenia sobie ze stresem - wykształcenie wyższe uprawniajace do wykonywania zawodupracownika socjalnego - znajomość ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej - prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 750 do 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Strzałków

      Udzielanie wsparcia Wychowankom. Prowadzenieindywidualnych i grupowych zajęć profilaktyczno-terapeutycznych. Stawianie diagnoz psychologicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: - wytkształcenie wyższe magisterskie uprawniające do wykonywania zawodu psychologa - umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności komunikacyjne, umiejętność radzenia sobie ze stresem - mile widziane doświadczenie na wymaganym stanowisku - prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 850 do 1 900 PLN
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

    • Strzałków
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Wykonywanie bieżących napraw i usterek, dbałość o czystość wokół budynku, wszelkie czynności gospodarcze i konserwacyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienne wykonywanie obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN