Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Krokowej praca

Krokowa

Nasza historia zaczyna się ponad 70 lat temu, kiedy to rdzenni mieszkańcy ziemi kaszubskiej postanowili założyć bank, który do dziś jest symbolem solidności i zaufania. Jesteśmy Bankiem Spółdzielczym w Krokowej, instytucją, która z dumą kontynuuje tradycję świadczenia profesjonalnych usług finansowych, mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych klientów i rozwój lokalnych społeczności.

Nasze usługi są skierowane do szerokiego grona odbiorców – od klientów indywidualnych, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa, aż po gospodarstwa rolne i jednostki samorządu terytorialnego. Dzięki przynależności do Spółdzielczej Grupy Bankowej, jesteśmy w stanie oferować produkty takie jak PEWNY KREDYT GOTÓWKOWY, e-Lokata Zima czy NOWE KONTO TAK!, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby naszych klientów.

W Banku Spółdzielczym w Krokowej łączymy nowoczesność z tradycją. Nasze usługi są stale udoskonalane, aby sprostać dynamicznie zmieniającemu się rynkowi i oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy bankiem, który słucha i reaguje – jesteśmy bankiem nowoczesnym, ale przede wszystkim bankiem bezpiecznym.

Nasza misja to nie tylko świadczenie usług finansowych na najwyższym poziomie, ale również dbałość o rozwój gospodarczy środowisk lokalnych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wspaniałej społeczności i przyczyniać się do jej wzrostu.

Jako bank, który prawie tysiąc członków nazywa "naszym Bankiem", rozumiemy, jak ważne jest budowanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nasze wartości to solidność, bezpieczeństwo i nowoczesność, a nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest niezachwiane.

W Banku Spółdzielczym w Krokowej jesteśmy przekonani, że nasza mocna pozycja na rynku usług finansowych wynika z zaufania, jakim nas obdarzacie, oraz z naszego nieustannego dążenia do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia przekonują się, że wybierając nas, wybierają bank godny zaufania.

Bank Spółdzielczy w Krokowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center bankowość / finanse praca fizyczna

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Krokowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Krokowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bank Spółdzielczy w Krokowej

CENTRALA W KROKOWEJ

ODDZIAŁ W PUCKU

ODDZIAŁ WE WŁADYSŁAWOWIE

ODDZIAŁ W LUZINIE (wpłatomat)

FILIA W WIERZCHUCINIE

FILIA W KARWI

Bank Spółdzielczy w Krokowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bank Spółdzielczy w Krokowej - oferty archiwalne

  • Referent ds. oszczędności i rozliczeń

    Bank Spółdzielczy w Krokowej
    • Krokowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, prowadzenie rozmów z klientami, obsługa komputera i programów bankowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Preferowane wykształcenie: średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne [Umiejętność 1] : komunikatywność, uprzejmość, rzetelność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista bankowości

    • Krokowa

      obsługa klienta (kasjer-dysponent), obsługa komputera i programów bankowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, asertywność, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : rzetelność, uprzejmość, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Krokowej