PROTOR GROUP

Czy to Twoja firma?

PROTOR opinie i informacje

Zabrze

Firma PROTOR powstała w 2013 roku na bazie Zakładu Napraw i Budowy Wagonów w Pyskowicach- Dzierżnie, którego korzenie sięgają początku XX wieku, kiedy to stanowił on część Koncernu Ballestrem. Dynamiczny rozwój firmy, bazujący na tradycjach oraz doświadczeniu załogi, zaowocował w 2014 roku rozszerzeniem działalności o utrzymanie pojazdów kolejowych z napędem spalinowym oraz elektrycznym w Zakładzie Napraw Lokomotyw i Wagonów w Dąbrowie Górniczej. 

Opinie pracowników o firmie PROTOR (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem PROTOR? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie PROTOR (4)

4.3

Na podstawie 85 ocen z Google.

Cholera Niedobra

Cholera Niedobra

Mega kompetentny Warsztat w pełni certyfikowany. Przyszłość kolei z szacunkiem dla tradycji.

Dodano: 10 miesięcy temu

Waldek Kominek

Waldek Kominek

Pół życia tam spędziłem .Ludzie tam pracujący to fachowcy w swojej dziedzinie .Każdy z nich jest wyjątkowy i oddany pracy .Wiem co piszę .

Dodano: 3 lata temu

Michał Bolewski

Michał Bolewski

Zakład z porządnymi zapleczem-magazynowym+warsztat.(odwiedziłem podczas podróży służbowej),P4 zrobią 😎😈

Dodano: 2 lata temu

Marcin Kowalski

Marcin Kowalski

Wszystko ok, rozładunek szybki. Póki co dojazd objazdami bo wszędzie remontują

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

PROTOR GROUP w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy PROTOR GROUP doceniają przede wszystkim wysoką kompetencję warsztatu, który jest w pełni certyfikowany, co świadczy o rzetelności oraz profesjonalizmie świadczonych usług. Firma jest postrzegana jako miejsce, gdzie przyszłość kolejnictwa rozwija się z szacunkiem dla tradycji, co może być istotną informacją dla potencjalnych kandydatów zainteresowanych branżą. Osoby odwiedzające zakład na podstawie podróży służbowej podkreślają solidne zaplecze magazynowe i warsztatowe, co let's assume efektywność i dobrą organizację pracy.

Współpracownicy firmy z ogromnym uznaniem wypowiadają się o kolegach z zespołu, wskazując na ich wyjątkowy fach w dziedzinie oraz oddanie pracy, co sugeruje, że PROTOR GROUP jest miejscem, gdzie panuje atmosfera szacunku oraz profesjonalizmu. Pół życia spędzone w pracy przez jednego z opiniodawców może świadczyć o stabilności zatrudnienia oraz przywiązaniu do firmy.

Pomimo pozytywnych opinii, warto zauważyć, że kandydaci mogą napotkać pewne trudności związane z dojazdem, wskazane przez jednego z klientów jako objazdy z powodu remontów. Jest to jednak aspekt, który może być traktowany jako obszar do poprawy i prawdopodobnie jest to problem tymczasowy.

Reasumując, PROTOR GROUP jawi się jako firma, która cieszy się uznaniem zarówno klientów, jak i własnych pracowników, co czyni ją atrakcyjnym miejscem pracy dla osób poszukujących stabilnego zatrudnienia w branży z długimi tradycjami, ale i nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów.

Opinie PROTOR GROUP - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, PROTOR GROUP jest przedsiębiorstwem, które oferuje pracownikom różnorodne warunki pracy oraz możliwości rozwoju. Pracownicy wskazują na kilka ważnych zalet współpracy z firmą, chociaż pojawiają się również głosy wskazujące obszary wymagające poprawy.

Pozytywne aspekty
  • Firma dba o potrzeby pracowników i jest otwarta na dialog – pracownicy zaznaczają, że zawsze można się dogadać, a firma wychodzi naprzeciw ich potrzebom.
  • Oferowane są ubrania robocze oraz inne środki bezpieczeństwa pracy – pracownicy otrzymują bezpłatnie potrzebne ubrania, buty, rękawice i w przypadku zużycia, odzież jest wymieniana na nową.
  • Możliwa szybka rozpoczęcie pracy – informacje w ogłoszeniach rekrutacyjnych wskazują na termin zawarcia umowy „od zaraz”, co sugeruje krótki okres oczekiwania na rozpoczęcie zatrudnienia.
PROTOR GROUP - podsumowanie opinii

Analizując dostępne opinie można zauważyć, że PROTOR GROUP chętnie inwestuje w wyposażenie pracowników i zdaje się być elastyczne w kwestiach organizacyjnych. Jednakże, firma powinna skupić większą uwagę na zarządzaniu czasem pracy i równomiernym rozłożeniu obowiązków między pracownikami. Stworzenie bardziej stabilnych i komfortowych warunków pracy może przyczynić się do podniesienia ogólnej satysfakcji z pracy i efektywności zespołu.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: PROTOR) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 18.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - PROTOR GROUP

Pełna nazwa
PROTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 2 41-800 Zabrze
NIP
6482768859
REGON
243322161
KRS
0000634484
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.09.2016
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Zabrzu