Czy to Twoja firma?

HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE praca

Twardogóra

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumną częścią społeczności Twardogóry, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty, ale i wartości, które wyznaczają naszą codzienną działalność. Nasza historia rozpoczęła się w 1949 roku, kiedy to zarejestrowaliśmy naszą działalność, aby służyć lokalnej społeczności. Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę, tworząc magazyn towarów masowych, piekarnię, pralnię chemiczną oraz zakład przetwórstwa mięsnego, które wzbogaciły naszą ofertę i pozwoliły na lepsze zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

W naszych sklepach spożywczo-przemysłowych, centrum handlowym, na stoisku obuwniczo-dziewiarsko-odzieżowym, czy w delikatesach, stawiamy na różnorodność i dostępność produktów. Nasze stoisko 1001 drobiazgów to prawdziwa kopalnia praktycznych akcesoriów, a sklep dziecięcy oraz sklep do produkcji rolnej zaspokajają specjalistyczne potrzeby naszych klientów. Dział produkcji piekarskiej i ciastkarskiej dba o to, by na stołach naszych klientów zawsze znalazły się świeże i smaczne wypieki.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do samodzielnego transportu towarów, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na szybką i sprawną obsługę. Nasze zaangażowanie w jakość i społeczność zostało docenione przez Krajową Radę Spółdzielczą, która przyznała nam odznakę "Za zasługi dla Spółdzielczości".

Wszystko to, co robimy, jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w rozwój lokalnej społeczności i dostarczanie produktów, które ułatwiają życie naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów i doświadczenia różnorodności oferty, która jest wynikiem lat pracy i pasji. Razem tworzymy historię, która trwa i rozwija się z każdym dniem.

HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE

Praca alert - powiadomienia

Praca HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE

  • Sprzedawca

    HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE
    • Twardogóra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE

Siedziba główna

HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Oleśnica
  3. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HANDLOWO-PRODUKCYJNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TWARDOGÓRZE - oferty archiwalne

  • Pomocnik piekarza

    • Zakres obowiązków

      Pomoc w wykonywaniu czynności związanych z wytwarzaniem pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn oraz pieca piekarskiego. Dzielenie oraz wyrabianie ciasta na pieczywo. Przestrzeganie przepisów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie branżowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak, zasadnicze branżowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Przyjmowanie dostaw towarów, obsługa kasy fiskalnej. Przygotowanie towarów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta, sporzadzanie faktur, wyliczanie marży, zamawianie towarów,metkowanie,dbałość o czystaść i estetykę sklepu, zapoznanie się z regulaminami i przepisami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Twardogórze