Czy to Twoja firma?

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu praca

Wrocław

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumną strażniczką tradycji rzemieślniczej na Dolnym Śląsku. Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu to więcej niż instytucja; to wspólnota, która od 1945 roku nieprzerwanie wspiera i rozwija lokalne rzemiosło. Naszą misją jest reprezentowanie i ochrona interesów rzemieślników, a także utrwalanie więzi środowiskowych, które są fundamentem naszej działalności.

Z pasją oddajemy się zadaniu kształcenia kolejnych pokoleń rzemieślników, organizując egzaminy kwalifikacyjne na tytuł czeladnika i mistrza. Jesteśmy dumni, że nasze świadectwa i dyplomy są honorowane w całej Unii Europejskiej, co świadczy o wysokiej jakości i międzynarodowym uznaniu naszej pracy.

W naszej Izbie działa 42 organizacje, co czyni nas jedną z najsilniejszych organizacji samorządu gospodarczego w województwie dolnośląskim. Jesteśmy przekonani, że nasza rola jako lidera i opiekuna rzemiosła ma kluczowe znaczenie dla rozwoju gospodarczego regionu.

W naszych działaniach kierujemy się potrzebami naszych członków, oferując kursy z zakresu pedagogiki, psychologii i metodyki, które są niezbędne do wykonywania zadań instruktora praktycznej nauki zawodu. Dzięki temu, rzemieślnicy z Dolnego Śląska są nie tylko wykwalifikowani, ale również przygotowani do przekazywania swojej wiedzy i umiejętności kolejnym pokoleniom.

Nasza historia i doświadczenie są gwarancją solidności, ale to nasze zaangażowanie w rozwój i przyszłość rzemiosła stanowi o naszej wyjątkowości. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których rzemiosło jest pasją, zawodem i sposobem na życie. Razem możemy więcej.

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. HR

    TWG Polska Sp. z o.o.
    • 29-32 zł / godz.
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadrowo-płacowych

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i ZUS, obsługa kasy Izby, wystawianie faktur dla kontrahentów, wykonywanie zadań w ramach realizowanych projektów UE i krajowych.
      Praca w godz.: 7:30-15:30.
      Oferta dostępna w sali E.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 344 86 91 w. 30, e-mail: k.szczudlo@izba.wroc.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie zawodowe, staż pracy: mile widziane doświadczenie zawodowe min. 2 lata, mile widziane: umiejętności dotyczące projektów UE i krajowych, znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym, posiadanie kwalifikacji do zawodu, znajomość programu księgowego Rewizor i kadrowo-płacowego Gratyfikant, programu Subiekt, programu Płatnik ZUS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do 4400 zł brutto miesięcznie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu