Czy to Twoja firma?

Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu praca

Owidz

W sercu Owidza znajduje się miejsce, gdzie przyszłość spotyka się z nowoczesnością – to my, Technikum im. gen. Józefa Hallera. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym uczniom wyjątkową edukację w zakresie tak istotnych i poszukiwanych zawodów jak technik mechatronik, informatyk, elektronik, teleinformatyk, geodeta, ochrony środowiska, żywienia i usług gastronomicznych, czy hotelarstwa.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, to przestrzeń, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i zdobywać praktyczne umiejętności. Dzięki współpracy z liderami branży, takimi jak FLEX i LEICA, nasze technikum zapewnia nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także cenne doświadczenie praktyczne. Praktyki, stypendia, a nawet perspektywy zatrudnienia po ukończeniu nauki to realne korzyści płynące z naszej współpracy z przemysłem.

Innowacyjność to słowo, które nas wyróżnia. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i specjalistyczne pracownie, które są naszą dumą. Ufundowane przez firmy FLEXTRONICS i SATEL, stanowią one fundament wysokiej jakości kształcenia, które oferujemy. Dodatkowo, nasz sprzęt geodezyjny to gwarancja, że każdy przyszły technik geodeta wyjdzie z naszych murów jako ekspert w swojej dziedzinie.

Dbamy o to, aby nasi uczniowie czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dlatego też oferujemy internat, który może pomieścić około 100 osób. Pokoje 2 i 3-osobowe z dostępem do internetu, całodzienne wyżywienie oraz wsparcie pedagoga, psychologa szkolnego i doradcy zawodowego to tylko niektóre z udogodnień, które gwarantujemy. Wierzymy, że dobre warunki do nauki i możliwość rozwoju indywidualnych zainteresowań są kluczem do sukcesu naszych uczniów.

Nie zapominamy również o dodatkowych kwalifikacjach. Organizujemy cykliczne kursy barmańskie I stopnia, które pozwalają zdobyć certyfikat i umiejętności, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłej karierze.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość kształcenia, innowacyjność i indywidualne podejście do każdego ucznia to to, co nas wyróżnia. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy ma szansę na rozwój i realizację swoich zawodowych marzeń.

Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu

Praca alert - powiadomienia

Praca Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu

Siedziba główna

Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Technikum im. Gen. Józefa Hallera w Owidzu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel - wychowawca w internacie

    • Owidz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymiar czasu pracy: pełny etat - 30/30

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie ze stawkami wynagrodzenia zasadniczego dla nauczycieli wg Karty Nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną