Czy to Twoja firma?

POLAMP sp. z o.o. praca

Giżycko
POLAMP SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy POLAMP SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLAMP SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLAMP SP. Z O.O.

Siedziba główna

POLAMP SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
POLAMP SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLAMP SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. handlowych

    • Giżycko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami w kraju i za granicą. Pracodawca oferuje możliwość rozwoju, szkolenia zgodnie z zajmowanym stanowiskiem oraz niezbędne narzędzia pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mile widziane Umiejętności: sprawne posługiwanie się pakietem Office, mile widziana znajomość programów ERP Język obcy: komunikatywnie jęz. angielski, mile widziany również wybrany z grupy: włoski, francuski, rosyjski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł brutto + premia Praca w godzinach 07.00-15.00 lub Homeoffice Kontakt z pracod
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Giżycku