Czy to Twoja firma?

BOGNER EDELSTAHL POLSKA sp. z o.o. praca

Solec Kujawski

W sercu przemysłowej innowacji, w Solec Kujawski, znajduje się nasza firma – Bogner Edelstahl Polska. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią prestiżowej Grupy König, co pozwala nam na zajmowanie wiodącej pozycji na rynku europejskim w branży stali narzędziowej, jakościowej i konstrukcyjnej. Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, inwestycjach w nowoczesne technologie i przede wszystkim, o ludziach – naszej wykwalifikowanej kadrze technicznej, która jest sercem naszej działalności.

Nasze produkty to wynik pasji i rzetelności, co znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości naszych usług. To nie tylko stal, to rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko materiały, ale również doradztwo techniczne i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Z dumą podkreślamy, że nasze zaangażowanie w jakość zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2015. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów we wszystkim, co robimy. Nasze usługi cięcia, frezowania, szlifowania oraz precyzyjnej obróbki wiórowej są wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, co gwarantuje optymalizację procesów produkcyjnych i najwyższą jakość końcowego produktu.

Jesteśmy firmą, która nieustannie szuka nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze kompetencje techniczne i innowacyjne podejście do biznesu to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam wyznaczać nowe kierunki w branży.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej oferty – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Nasza stal, Wasze projekty, wspólny sukces.

BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany)

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Frezer CNC

    Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
    • Bydgoszcz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 300-5 700 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn skrawających-frezarek (nr 2754)

    BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Solec Kujawski
    • pełny etat
    • 3 600-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Operator maszyn, w tym CNC, frezarek do metalu.

      Proponujemy wynagrodzenie od 3.600,00 zł do 4.000,00 zł brutto plus premia, pełne świadczenie urlopowe i pakiet medyczny.

      [Praca na okres próbny] : Możliwość przedłużenia Umowy o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia, obsługa maszyn CNC, Obsługa przyrządów pomiarowych, czytanie rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Solcu Kujawskim