Czy to Twoja firma?

EXTRADACH sp. z o.o. Sp.K. praca

Szczecin

Jesteśmy extradach, Twoim zaufanym partnerem w branży budowlanej, handlu hurtowego oraz transporcie. Z dumą działamy w Szczecinie, gdzie nasze wielobranżowe usługi stawiają nas na mapie jako wszechstronnego gracza na rynku.

Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów i usług, które obejmują nie tylko realizację ambitnych projektów budowlanych, ale również hurtową sprzedaż rozmaitych towarów. Rozumiemy, jak dynamiczny i wymagający jest świat budownictwa, dlatego też zawsze stawiamy na innowacyjność i jakość naszych usług. W transporcie kolejowym zarówno pasażerskim, jak i towarowym, zapewniamy niezawodność i efektywność, które są kluczowe dla płynności dostaw i komfortu podróży.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do tych sektorów. Zajmujemy się również specjalistycznymi robotami budowlanymi, które wymagają szczególnego doświadczenia i precyzji. Jesteśmy także agentami, którzy z pasją zajmują się sprzedażą różnorodnych towarów, odpowiadając na potrzeby rynku i naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią czy misją, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. Każdy projekt, który realizujemy, każda transakcja, którą przeprowadzamy, i każda podróż, którą ułatwiamy, są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Jesteśmy tu, aby wspierać Twoje przedsięwzięcia, dostarczając rozwiązania, które przekraczają oczekiwania. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy są gotowi sprostać wyzwaniom i wspólnie budować lepszą przyszłość. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z extradach – Twoim partnerem w rozwoju.

EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Myslakowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca EXTRADACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp.K. - oferty archiwalne

  • Manager ds sprzedaży inwestycyjnej

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Nowo powstały dział ogólnobudowlany w jednej z największych hurtowni budowlanych poszukuje:

      Managera ds sprzedaży inwestycyjnej

      Siedziba - Łódź

      Zakres terytorialny - cała Polska

      Zakres obowiązków

      • aktywna sprzedaż produktów budowlanych tj. izolacje termiczne, powłoki bitumiczne, chemia budowlana, sucha zabudowa, sufity podwieszane, elewacje, izolacje techniczne, materiały p.poż, dachy płaskie i skośne, systemy ogrzewania podłogowego;
      • rzetelna obsługa klientów w terenie lub mailowo i telefonicznie,
      • obsługa bieżących zamówień,
      • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
      • pozyskiwanie nowych klientów,
      • ciągła poprawa jakości obsługi klienta,
      • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.

      Wymagania

      • doświadczenie w branży budowlanej - warunek konieczny,
      • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i umiejętność pracy w terenie,
      • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
      • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
      • kreatywność działania,
      • pozytywne usposobienie,
      • prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
      • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
      • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
      • niezbędne narzędzia, samochód i szkolenia.

Pracodawcy w Szczecinie