Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach praca

Pszczółki

W sercu malowniczej miejscowości Pszczółki, gdzie każdy zna swojego sąsiada, a wsparcie nie jest pustym słowem, znajduje się nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy instytucją samorządową, która od lat nieprzerwanie troszczy się o dobro naszych mieszkańców, kierując się zasadami solidarności, empatii i zaangażowania.

Nasza historia jest ściśle związana z rozwojem społeczności lokalnej i zawsze była odpowiedzią na jej potrzeby. Od momentu powstania, na mocy ustawy o samorządzie gminnym, nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby skutecznie realizować gminną strategię rozwiązywania problemów społecznych. Jesteśmy tu po to, by wspierać, pomagać i integrować, a nasze działania są wyrazem troski o każdego mieszkańca Pszczółek.

W naszej ofercie znajdziecie wsparcie dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej, pomoc finansową dla tych, którzy znaleźli się w nagłej potrzebie, a także dostęp do specjalistów, którzy z profesjonalizmem i zrozumieniem podchodzą do każdego problemu. Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na szansę i możliwość godnego życia, dlatego też angażujemy się w działania, które umożliwiają zdobycie zatrudnienia, wykształcenia i cennego doświadczenia.

Nasza działalność skupia się na lokalnej społeczności, ale nasze serca i myśli są zawsze otwarte na nowe pomysły i rozwiązania. Współpracujemy z psychologami, socjologami i innymi profesjonalistami, aby zapewnić kompleksową pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas przychodzi.

Finansowanie naszych działań pochodzi z budżetu gminy, co pozwala nam na niezależne i elastyczne reagowanie na zmieniające się okoliczności. Choć nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza siła tkwi w lokalnej społeczności i codziennym zaangażowaniu w jej dobro.

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pszczółkach wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do wsparcia i szacunku. Działamy z przekonaniem, że razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – nasze drzwi są zawsze otwarte dla potrzebujących.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach

Mapa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach

Siedziba główna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczółkach - oferty archiwalne

  • Opiekun w ramach programu "asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

    • Pszczółki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności dnia codziennego dla uczestnika Programu. Wyjścia, powroty lub dojazdy z uczestnikiem Programu w wybrane przez uczestnika miejsca, załatwianie spraw urzędowych, korzystanie z dóbr kultury (np. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy), zaprowadzanie dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do placówki oświatowej lub przyprowadzanie ich z niej. Praca według grafiku ustalonego z pracodawcą. Usługa asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej będzie odbywać się w miejscu i poza miejscem zamieszkania osoby z niepełnosprawnością na terenie gminy Pszczółki, dojazd własnym środkiem transportu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B, asystent osoby z niepełnosprawnościami - kurs, dobra organizacja pracy własnej
      • Inne wymagania: niezbędne: pełna zdolność do czynności prawnych i korzysta z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie usług opieki asystenta, nieposzlakowana opinia. Kwalifikacje: osoby posiadające dyplom potwierdzający uzyskane kwalifikacje w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta lub osoby posiadające, co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu. dodatkowe: dyspozycyjność (w godzinach popołudniowych), chęć do pracy, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, samodzielność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, prawo jazdy kat. B i posiadanie samochodu, względnie innego środka transportu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
  • Asystent rodziny

    • Pszczółki

      - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym;
      - opracowanie we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej;
      - udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego;
      - udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych;
      - udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych i problemów wychowawczych z dziećmi;
      - wspieranie aktywności społecznej rodzin;
      - motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
      - udzielanie pomocy w poszukiwaniu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej, obsługa komputera MS Ofice, prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Pracodawcy w Pszczółkach