Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL praca

Stalowa Wola
Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL

  • Sprzątaczka

    Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Inwalidów ZRYWPOL - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości

    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości. Księgowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych. Księgowanie rozliczeń międzyokresowych. Przygotowywanie poleceń przelewów, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT. Współpraca przy sprawozdaniach okresowych. Udział w tworzeniu wewnętrznych raportów. Analiza i uzgodnienia kont rozrachunkowych, wynikowych i bilansowych. Zastępowanie Głównego Księgowego w przypadku jego nieobecności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe, minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku specjalisty. Bardzo dobra, praktyczna umiejętność zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych. Zdolność pełnienia zastępstwa Głównego Księgowego w przypadku jego nieobecności. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stalowej Woli