Czy to Twoja firma?

THONI ALUTEC sp. z o.o. opinie i informacje

Stalowa Wola
Thoni Alutec to uznany lider na światowym rynku produkcji odlewów aluminiowych. Znajdująca się w Stalowej Woli firma zatrudnia od 1 001 do 5 000 pracowników, którzy są kluczowymi elementami w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla branży górniczej. Nasze produkty i usługi obejmują kompleksowe procesy produkcyjne – począwszy od przygotowania dokumentacji rysunkowej, przez modelowanie, aż po finalny odlew, zawsze z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

W Thoni Alutec szczycimy się naszymi innowacyjnymi projektami, które wykorzystują inteligentną automatykę przemysłową, robotykę oraz pionierskie oprogramowanie. Nasze zdolności produkcyjne są wspierane przez nowoczesny park maszynowy, który umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań, co pozwala nam na tworzenie wielkogabarytowych oraz unikatowych odlewów ze stopów aluminium.

Z dumą współpracujemy z wiodącymi koncernami z całego świata, dostarczając im detale dla sektorów energetycznego, medycznego, kolejowego oraz lotniczego. Nasza firma jest synonimem kompleksowości, oferując wszystko, czego potrzeba do stworzenia gotowego produktu według najwyższych standardów.

Choć historia naszej firmy pozostaje nieopowiedziana, nasza pozycja w branży mówi sama za siebie. Jesteśmy Thoni Alutec – gwarancją jakości i innowacyjności, wspierającą rozwój przemysłu na skalę globalną.

Opinie pracowników o firmie THONI ALUTEC sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem THONI ALUTEC sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie THONI ALUTEC sp. z o.o. (3)

3.6

Na podstawie 48 ocen z Google.

Marcin Rogala

Marcin Rogala

Super firma. Szybki załadunek. Wózkowi bardzo mili,uśmiechnięci. Oby więcej takich firm.

Dodano: 8 miesięcy temu

Justyna Przygoda

Justyna Przygoda

Bardzo dobry kontakt z obsługą, mili i kompetentni fachowcy. Polecam

Dodano: 6 miesięcy temu

artur rzewuski

artur rzewuski

Polecam zakład pracuje tam już 7lat

Dodano: 6 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

THONI ALUTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy THONI ALUTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ cenią sobie przede wszystkim szybkość załadunku oraz serdeczne podejście personelu – pracownicy działają sprawnie i z uśmiechem, co sprawia, że współpraca z tą organizacją pozostawia pozytywne wrażenia. Solidny kontakt z obsługą oraz profesjonalizm oferowanych usług są również często podkreślane przez klientów. Z kolei długoletni pracownicy podkreślają, jak ważne jest dla nich miejsce pracy - są tacy, którzy związani są z firmą już kilka lat, co może świadczyć o stabilności zatrudnienia oraz dobrym klimacie wewnętrznym. Takie informacje mogą być dla potencjalnych kandydatów sygnałem, że jest to firma ceniąca zarówno klientów, jak i swoich pracowników, co tworzy atrakcyjne środowisko pracy, w które warto wysłać swoje CV. Co więcej, atmosfera w firmie podkreślana jako bardzo miła, jest ważnym aspektem, który przyciąga i utrzymuje wartościowych pracowników. To może być dla wielu kluczowe przy rozważaniu aplikacji.

Opinie THONI ALUTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii internetowych, THONI ALUTEC jest postrzegane jako przedsiębiorstwo zapewniające dobre warunki pracy oraz oferujące różnorodne możliwości rozwoju zawodowego. Pracownicy wskazują na szereg pozytywnych aspektów związanych z zatrudnieniem w tej firmie.

Pozytywne aspekty
 • Pracownicy podkreślają, że firma oferuje zatrudnienie na różnorodnych stanowiskach, takich jak formierz, wytapiacz czy operator maszyn odlewniczych, bez wymagania doświadczenia, co otwiera drzwi dla osób stawiających pierwsze kroki w branży.
 • W opinii personelu, proces rekrutacyjny jest płynny, a decyzje związane z zatrudnieniem są podejmowane szybko i efektywnie.
 • Pracownicy cenią sobie również fakt, że firma oferuje dodatkowe benefity, takie jak dofinansowanie posiłków, które stanowi korzystne wsparcie dla ich budżetu domowego.
 • Przedsiębiorstwo jest otwarte na zatrudnianie kobiet na różnych stanowiskach, także w administracji, co jest postrzegane jako przejaw równości płci w miejscu pracy.
 • Komentowane są również programy poleceń pracowniczych, które pozwalają na otrzymanie premii za polecenie nowych, wartościowych kandydatów, co jest zachętą dla personelu do angażowania się w życie firmy.
THONI ALUTEC - podsumowanie opinii

THONI ALUTEC uchodzi za pracodawcę, który stwarza dobre warunki dla rozwoju zawodowego i osobistego swoich pracowników. Zatrudniając osoby bez doświadczenia oraz oferując dodatkowe benefity, zdobywa uznanie wśród załogi. Aspekt równości płci oraz otwartości na różnorodność kadry pracowniczej jest również wysoko ceniony. Firmy takie jak THONI ALUTEC wydają się być atrakcyjne z perspektywy potencjalnych pracowników, choć wyrażają oni też oczekiwania odnośnie klarowności polityki zarządzania zasobami ludzkimi oraz przejrzystości w sprawach wynagradzania.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: THONI ALUTEC sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - THONI ALUTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
THONI ALUTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola
NIP
8652067187
REGON
830392380
KRS
0000133975
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.10.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 24.42.B Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium
 • 24.53.Z Odlewnictwo metali lekkich
 • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
 • 25.73.Z Produkcja narzędzi

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

 • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Transport i gospodarka magazynowa

 • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

 • 64.19.Z Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

 • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS