Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Semtop Dariusz Chabora opinie
Czy to Twoja firma?
Semtop to agencja, która obecnie wspiera ponad 200 przedsiębiorstw w realizacji kampanii reklamowych w Google Ads oraz Allegro Ads. Zarządza rocznym budżetem reklamowym przekraczającym 5 milionów złotych.
Od ponad 10 lat firma ta nieprzerwanie dostarcza usługi z zakresu performance marketingu na najwyższym poziomie. Semtop jest również certyfikowanym Partnerem Google oraz Allegro, co potwierdza jej profesjonalizm i kompetencje w branży.
Warto podkreślić, że agencja wyróżnia się skutecznością w realizacji powierzonych zadań, co czyni ją liderem w swoim obszarze działalności.
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Semtop Dariusz Chabora (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Semtop Dariusz Chabora z miejscowości Katowice. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Semtop Dariusz Chabora (4)
4.7
Na podstawie 48 ocen z Google.
![]()
davio
Współpraca z Klaudią Górską przy kampaniach Allegro Ads przebiega rewelacyjnie – działania są dobrze przemyślane, budżet wykorzystywany rozsądnie, a efekty widać szybko. Jest stały kontakt i szybka reakcja na wszystkie bieżące tematy. Równolegle działam z Pawłem Christem przy kampaniach na Meta i Google Ads – pełne zaangażowanie, świetna komunikacja i realne wyniki. Zdecydowanie polecam współpracę z agencją Semtop – za podejście, skuteczność i dobrą energię we współpracy.
Dodano: tydzień temu
![]()
D.G.
Bardzo mocno polecam. Kampanie Allegro lecą od września i jest bardzo znaczna poprawa i wzrost sprzedaży w stosunku do tego co było przed rozpoczęciem współpracy. Agencja jak najbardziej wywiązuje się ze swoich umów i zobowiązań. Jestem bardzo zadowolony z efektów i szczerze można tutaj Firmę Semtop polecić każdemu niezdecydowanemu. W szczególności polecam współpracę z Panem Marcelem, który zna się na swojej pracy doskonale i nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Gwarantowany znaczący wzrost sprzedaży. Polecam.
Dodano: miesiąc temu
![]()
Magdalena Hudzikowska
Bardzo polecam współpracę w zakresie Allegro Ads - znaczący wzrost sprzedaży, w prawdzie nie osiągamy jeszcze w 100% zamierzonych wyników, ale widać, że ogólna tendencja na plus, w jednym miesiącu nawet sprzedaż dużo przekroczyła założony pułap, fajnie by było tak za każdym razem, ale i tak wzrost sprzedaży jest. Pani Klaudia Ficek bardzo profesjonalna, dbająca o klienta, interesuje się co można ulepszyć w aukcjach i podpowiada fajne rozwiązania, które się sprawdzają. Jeżeli chodzi o SEO / SEM i promocję sprzedaży, to z firm z którymi współpracowałam tylko oni jedni maja pozytywne efekty, które przekładają się na sprzedaż. Podoba mi się też profesjonalne podejście, od którego mało kto zaczyna a powinien każdy - a mianowicie od wyliczenia efektu, jaki ma być osiągnięty, żeby sprzedaż i reklama spinały się z kosztami - tego niestety brak innym firmom, myślą, że jak tylko oni się namęczą, a efektu nie będzie, to klient powinien być zadowolony, bo przecież coś zrobili. Takiego żenującego podejścia na szczęście nie ma SEMtop, a podchodzą do sprawy naprawdę robiąc wywiad potrzeb klienta. Polecam!
Dodano: miesiąc temu
![]()
Mariusz Dylewski
Współpracujemy od kilku miesięcy w zakresie Allegro Ads. Zakładamy, że progres wzrostu sprzedaży jest częścią skutecznych działań personelu firmy .. Nowe uzgodnienia strategie zamiany w kampanii reklamowej, są wprowadzane natychmiast .. Polecam
Dodano: tydzień temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 14.04.2025
Dane firmowe i kontaktowe Semtop Dariusz Chabora
- Pełna nazwa
- SEMTOP DARIUSZ CHABORA
- Adres rejestrowy
- ul. Poetów 4 40-558 Katowice
- NIP
- 9542616647
- REGON
- 242628870
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 01.09.2011
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY
Profil działalności - kody PKD
Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna
- 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
Edukacja
- 85.59.A Nauka języków obcych