Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze praca

Kobyla Góra
Dom pomocy społecznej zapewnia:
całodobową opiekę zespołu opiekuńczo-pielęgnacyjnego,
stały kontakt z lekarzem rodzinnym,
fachową opiekę socjalną,
różne formy rehabilitacji w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, hipoterapii,
zajęcia terapeutyczno - relaksacyjne oraz kulturalno - oświatowe,
integrację ze środowiskiem,
posługi religijne,
całodobowe wyżywienie dostosowane do zaleceń dietetycznych.
Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Katowice
  3. Syców
  4. Warszawa
  5. Koszalin
  6. Oborniki
  7. Ostrzeszów
  8. Wrocław
  9. Lubsko
  10. Swarzedz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej w Kobylej Górze - oferty archiwalne

  • Referent ds. zamówień publicznych

    • Kobyla Góra
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami prawa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie Praca w godzinach od 7:00-15:00 Wynagrodzenie 3300,00 + dodatek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 7:00-15:00 Wynagrodzenie 3300,00 + dodatek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik socjalny

    • umowa o pracę

      świadczenie pracy socjalnej na rzecz mieszkanców DPS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziany- staż, dyplom w zawodzie wykształcenie średnie - pracownik socjalny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 7:00-15:00 Wynagrodzenie 3350,00 + dodatek
  • Opiekun w domu pomocy społecznej

      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki

Pracodawcy w Kobylej Górze