Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy praca

Świlcza

W sercu malowniczej gminy Świlcza znajduje się miejsce, gdzie każda osoba doświadczająca trudności może znaleźć wsparcie i zrozumienie – to my, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy. Nasza historia jest ściśle związana z dążeniem do budowania silnej, wspierającej się społeczności, a nasze działania opierają się na solidnych fundamentach ustawy o samorządzie gminnym oraz uchwał rady gminy.

Jesteśmy tu po to, aby wspierać rodziny i jednostki, które znalazły się w sytuacjach życiowych, z którymi trudno im sobie poradzić. Nasza oferta to nie tylko pomoc finansowa, ale przede wszystkim dostęp do specjalistów, którzy z empatią i profesjonalizmem podchodzą do każdego przypadku. Realizujemy zadania w zakresie pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, a także prowadzimy działania przeciwko przemocy w rodzinie i oferujemy wsparcie poprzez środowiskową świetlicę socjoterapeutyczną.

W naszej codziennej pracy kierujemy się niezapisanymi, ale głęboko zakorzenionymi wartościami, które składają się na naszą nieformalną misję – pomaganie innym w przezwyciężaniu trudności. Jako jednostka organizacyjna Gminy Świlcza, cieszymy się stabilnością i zaufaniem, które pozwalają nam skutecznie realizować powierzone nam zadania.

Choć nie możemy pochwalić się międzynarodową obecnością czy innowacyjnością na skalę globalną, to nasza lokalna działalność ma ogromny wpływ na życie społeczności, którą tworzymy i której służymy. Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami i głębokim zrozumieniu ich potrzeb.

Zapraszamy do nas wszystkich, którzy potrzebują wsparcia lub chcą dowiedzieć się więcej o naszych działaniach. W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świlczy zawsze znajdziesz pomocną dłoń i otwarte serce. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy

Mapa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy

Siedziba główna

Gminny Klub Seniora w Trzcianie

Dzienny Dom Pomocy w Bratkowicach

Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna w Świlczy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Brzozów
  3. Jasło
  4. Kraków
  5. Krosno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świlczy - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Świlcza
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodny z ustawą o pomocy społecznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Praca w zastępstwie] : 31.12.2023
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent rodziny

    • Świlcza
    • umowa o pracę

      osoby zainteresowane pacą na w/w stanowisku proszone są o złożenie dokumentów wymaganych w ogłoszeniu o pracę na stronie internetowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : zadaniowy [Godzina zakończenia pracy] : 15:30

    • Świlcza
    • 2 800 zł / mies.

      Kwalifikacje pracownika socjalnego]
      1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która spełnia co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków:
      1)posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
      2)ukończyła studia wyższe na kierunku praca socjalna;
      3)do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków:
      a)pedagogika,
      b)pedagogika specjalna,
      c)politologia,
      d)polityka społeczna,
      e)psychologia,
      f)socjologia,
      g)nauki o rodzinie.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Świlczy