Czy to Twoja firma?

Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK praca

Lubaczów

Od ponad dwóch dekad Teresa Horoń Składnica Części Zamiennych "Rolnik" służy rolnikom i przedsiębiorcom z Lubaczowa i okolic, dostarczając im niezbędne narzędzia do pracy na roli i nie tylko. Nasza historia sięga 1994 roku, kiedy to z pasji do rolnictwa i pragnienia wsparcia lokalnej społeczności, rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej maszyn i urządzeń rolniczych, ale nasze usługi sięgają znacznie dalej. Zajmujemy się również naprawą i konserwacją maszyn, co pozwala naszym klientom na utrzymanie ich sprzętu w doskonałym stanie przez cały rok. Rozumiemy, jak ważna jest ciągłość pracy w rolnictwie, dlatego oferujemy produkty i usługi, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele.

Nasza oferta to także szeroki wybór materiałów budowlanych, wyposażenia sanitarnego, a nawet sprzedaż detaliczna paliw i napojów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów, którzy cenią sobie możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci uznają nas za zaufanego partnera, a nasz największy atut to wysoka dostępność asortymentu i elastyczne godziny otwarcia. Rozumiemy, że praca rolnika nie zna godzin, dlatego dostosowujemy się do sezonowych potrzeb naszych klientów, zapewniając im dostęp do produktów i usług, kiedy tylko ich potrzebują.

Wszystko, co robimy, jest podyktowane chęcią wsparcia i rozwoju lokalnej społeczności rolniczej. Jesteśmy tu dla Was, aby każdy nowy dzień na polu czy w gospodarstwie był jeszcze bardziej owocny. Zapraszamy do Teresa Horoń Składnica Części Zamiennych "Rolnik" – Waszego niezawodnego partnera w rolnictwie i nie tylko.

Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Lubaczów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie rolniczo-technicznym

    • Narol
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klientów sklepu
      • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
      • utrzymywanie kontaktów z klientami
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Inne] : • znajomość branży ogrodniczej (również środków ochrony roślin) będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rokietnica

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej

      Oferujemy

Pracodawcy w Lubaczowie