Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach praca

Krzywiń

W sercu wielkopolskiej ziemi, w malowniczej miejscowości Mościszki, znajduje się miejsce, które z troską i profesjonalizmem otacza opieką osoby przewlekle chore psychicznie – to nasz Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach. Nasza misja to nie tylko łagodzenie skutków choroby i hospitalizacji, ale przede wszystkim pomoc w ponownej integracji naszych podopiecznych ze społeczeństwem.

W naszym domu każdy dzień to szansa na nowe doświadczenia, rozwój i odzyskanie poczucia własnej wartości. Oferujemy całodobową opiekę, która obejmuje zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych, społecznych i religijnych. Nasze usługi to nie tylko psychiatryczna opieka zdrowotna, ale także szeroko pojęta rehabilitacja lecznicza, psychoterapia oraz terapia zajęciowa. Stawiamy na różnorodność form terapeutycznych, od ergoterapii, przez socjoterapię, po zajęcia kulinarne i kulturalno-oświatowe.

Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne. Bezpieczne i godne warunki życia to fundament, na którym budujemy poczucie intymności, niezależności i szacunku do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca. Jesteśmy dumni z naszej bazy terapeutyczno-treningowej oraz szkoleniowo-edukacyjnej, która pozwala na ciągły rozwój w zakresie psychiatrii i psychologii klinicznej.

Innowacyjność to jedna z naszych kluczowych wartości. Współpracujemy z międzynarodowymi instytucjami, takimi jak Uniwersytet Państwowy Quilmes w Argentynie, gdzie wspólnie rozwijamy metody treningu metapoznawczego. Nasze partnerstwo z placówką z Ostravy w Czechach pozwala na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie jakości naszych usług.

W Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach każdy dzień jest krokiem do lepszego jutra. Z pasją i zaangażowaniem pracujemy nad tym, aby nasi mieszkańcy czuli się jak w domu, a ich życie było pełne godności i szacunku. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy człowiek jest ważny i doceniany.

Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Krzywiń
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach

Mapa Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Gostyn
  4. Srem
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Kutno
  8. Katowice
  9. Gorzów Wielkopolski
  10. Kościan

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Krzywiń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Całodobowa wszechstronna opieka nad osobami przewlekle psychicznie chorymi
      • Czynności opiekuńcze: karmienie, kapiel, toaleta, czynnosci higieniczne

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Równoważny system czasu pracy do 12 godzin
  • Opiekun

    • Krzywiń

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Krzywiniu