FERONA POLSKA S.A.

Czy to Twoja firma?

FERONA POLSKA S.A. praca

Mysłowice

W sercu przemysłu metalurgicznego, w Mysłowicach, znajduje się nasza siedziba - FERONA POLSKA S.A. Jesteśmy dumni, że nasza działalność wpisuje się w bogatą, 190-letnią tradycję naszej spółki-matki, Ferona A.S., która jest jedną z najstarszych i największych hurtowni w Środkowej Europie. Od lipca 2007 roku, z zaangażowaniem i pasją, dostarczamy na polski rynek wyroby hutnicze najwyższej jakości, a nasza roczna sprzedaż przekracza 1 000 000 ton, co świadczy o naszej wiodącej pozycji w branży.


Nasza oferta to nie tylko kształtowniki, blachy, siatki, pręty czy profile, ale także kompleksowe usługi, które obejmują transport na miejsce przeznaczenia, cięcie materiału na wymiar oraz profesjonalną zbrojarnię. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości, korzystając z wsparcia know-how oraz Systemu Zarządzania Jakością naszej spółki-matki. To pozwala nam utrzymywać najwyższe standardy i nieustannie rozwijać naszą ofertę.

Jako część międzynarodowej grupy, mamy oddziały i magazyny nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i na Słowacji, co umożliwia nam sprawne reagowanie na potrzeby rynku i zapewnienie szybkiej dostawy naszych produktów.

W FERONA POLSKA S.A. zależy nam na środowisku naturalnym. Dlatego współpracujemy z dostawcami, którzy podzielają nasze wartości i aktywnie działają na rzecz ochrony środowiska. To dla nas kluczowy element odpowiedzialnego biznesu.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko bezkonkurencyjny zakres asortymentu, ale także przemyślana strategia i synergia współpracy z naszą spółką-matką. To gwarantuje nam nie tylko rozwój, ale także biznesowe bezpieczeństwo, które pragniemy zapewnić także naszym partnerom.

W FERONA POLSKA S.A. jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie w ochronę środowiska i dążenie do doskonałości w każdym aspekcie działalności, to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

Oferty pracy FERONA POLSKA S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FERONA POLSKA S.A.

Mapa FERONA POLSKA S.A.

Siedziba główna

Pracodawcy w Mysłowicach