Czy to Twoja firma?

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW praca

Tczew
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. księgowości

    CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY MIEJSKIEJ TCZEW
    • Tczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie dokumentów do sekretariatu w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Tczewie lub za pośrednictwem poczty, w terminie do dnia 13.01..2023 r. na adres CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH w Tczewie, ul. Kołłątaja 9, 83-110 Tczew z dopiskiem na kopercie NABÓR NA STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI

      Szczegółowe informacje:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Szczegółowe informacje:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tczewie