PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel

PRODUKCJA ODZIEŻY (GŁÓWNIE SPORTOWEJ)
PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia administracja biurowa / praca biurowa wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel

  • Pracownik biurowy

    • Opoczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel

Siedziba główna

PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel

Pełna nazwa
MIŚKIEWICZ DANIEL PPHU. DEMO
Adres rejestrowy
ul. Mieszka I 2 26-300 Opoczno
NIP
7681725362
REGON
100484822
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.04.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 14.19.Z Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży
  • 14.13.Z Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.31.Z Tynkowanie
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
  • 47.82.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Opoczno
  4. Bydgoszcz
  5. Lublin
  6. Konskie
  7. Katowice
  8. Piotrków Trybunalski
  9. Przysucha
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca PPHU DEMO Miśkiewicz Daniel - oferty archiwalne

  • Grafik komputerowy

    • Opoczno
    • Zakres obowiązków

      TWORZENIE PROJEKTÓW DLA KLIENTA ZGODNIE Z JEGO ZLECENIAMI, USTAWIANIE ZAAKCEPTOWANYCH PROJEKTÓW DO DRUKU SUBLIMACYJNEGO.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PROGRAMÓW: COREL, ILUSTRATOR.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz

    • Opoczno

      PAKOWANIE ODZIEŻY I PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI, METKOWANIE ODZIEŻY, KONTROLA JAKOŚCI ODZIEŻY PRZED PAKOWANIEM

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU, DOKŁADNOŚĆ, SKRUPULATNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2800 + PREMIA

Pracodawcy w Opocznie