Czy to Twoja firma?

Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta sp. j. praca

Lubin

Jesteśmy Transport Duczymińscy - Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu drogowego towarów. Od naszego założenia w sercu Dolnego Śląska, w malowniczym Lubinie, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostarczać usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w przewozach krajowych i międzynarodowych towarów o masie przekraczającej 3,5 tony. Nasza flota jest gotowa, aby bezpiecznie i terminowo dostarczyć Twoje towary, niezależnie od tego, czy cel podróży znajduje się w Polsce, czy też w jednym z obsługiwanych przez nas krajów europejskich - Belgii, Czechach czy Niemczech.

Od momentu naszej rejestracji w serwisie Oferteo w sierpniu 2015 roku, nieustannie dążymy do tego, aby być synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży transportowej. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie, dlatego kładziemy ogromny nacisk na jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Nasza historia jest świadectwem zaangażowania i ciężkiej pracy, które pozwoliły nam zbudować solidną reputację wśród klientów i partnerów biznesowych. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każde zlecenie jest dla nas priorytetem, a satysfakcja naszych klientów - najwyższym celem.

Zapraszamy do współpracy z Transport Duczymińscy - gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każda droga prowadzi do sukcesu.

Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna

Siedziba główna

Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjny z umiejętnością rozliczania czasu pracy kierowców w firmie transportowej

    Transport Duczymińscy Duczymiński Andrzej Duczymińska Danuta Spółka Jawna
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -rozliczanie czasu pracy kierowców w firmie transportowej,
      - monitorowawnie programu zleceń transportowych.
      Elastyczny system czasu pracy, istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy- do uzgodnienia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
      • Inne wymagania: wykszt. średnie lub wyższe, 2 lata doświadczenia w obszarze logistyki, transportu, dobra praktyczna znajomość programu MS Office, umiejętność szybkiego uczenia się, przyswajania wiedzy, mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego, komunikatywność, podzielność uwagi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie