Czy to Twoja firma?

KOSCHEM sp. z o.o. praca

Stare Węgorzynko

Od ponad trzech dekad tworzymy w KOSCHEM historię innowacji i jakości w sercu Starego Węgorzynka. Nasza pasja do tworzyw sztucznych przekłada się na zaawansowane technologie wtryskiwania i metodę IML, które pozwalają nam służyć różnorodnym sektorom - od kosmetycznego, przez spożywczy, aż po chemiczny. Jesteśmy dumni, że nasze produkty nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również są przyjazne dla środowiska, co potwierdzają nasze certyfikaty ISO 9001:2015, GMP, GHP oraz HACCP.

W KOSCHEM łączymy tradycję z nowoczesnością. Nasz nowoczesny park maszynowy to serce firmy, które bije w rytmie energooszczędnych rozwiązań, takich jak wykorzystanie energii z farmy fotowoltaicznej. Projektujemy ergonomiczne wyroby, które po zakończeniu swojego życia mogą być w 100% poddane recyklingowi. To nasz sposób na zmniejszanie wpływu na środowisko i zapewnienie jego ochrony.

Nasze zaangażowanie w jakość i innowacje przekłada się na konkurencyjność. Posiadamy własny magazyn i flotę, co umożliwia nam elastyczność w dostosowywaniu dostaw do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dzięki temu zapewniamy nie tylko profesjonalną realizację zleceń, ale i bezpieczeństwo dostaw.

W KOSCHEM każdy dzień to krok naprzód w dążeniu do perfekcji. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, co sprawia, że są rozpoznawalne i cenione przez klientów. Promujemy produkty certyfikowane znakiem FSC, co jest świadectwem naszego zaangażowania w odpowiedzialne zarządzanie zasobami leśnymi.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to przyszłość napędza nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. Nasz nadrzędny cel to nieustanne doskonalenie i budowanie zaufania klientów poprzez profesjonalizm i odpowiedzialność. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej zielonej przyszłości.

KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Trzebiatów
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KOSCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Stare Węgorzynko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace biurowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Praca w zespole, Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz ręczny

      Pakowanie wrrobów gotowych na produkcji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie+premia Pracodawca zapewnia transport ,bądź dofinansowanie dojazdu do pracy