JMP Flowers Grupa Producentów

Czy to Twoja firma?

JMP Flowers Grupa Producentów praca

Stężyca

JMP Flowers uprawia ponad 70 odmian róż na powierzchni 5,65 ha oraz 70 odmian anturium na powierzchni 2,7 ha, a przede wszystkim aż 200 odmian orchidei na powierzchni 10 ha.

JMP Flowers zarządza również największą w Polsce, własną hurtową siecią handlową, która posiada łącznie 15 reprezentacyjnych filii, zaopatrujących w świeże kwiaty najlepsze, polskie kwiaciarnie.

JMP Flowers Grupa Producentów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy JMP Flowers Grupa Producentów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JMP Flowers Grupa Producentów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JMP Flowers Grupa Producentów

Siedziba główna

JMP Flowers Grupa Producentów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JMP Flowers Grupa Producentów - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Stężyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • Montaż instalacji elektrycznej
      • Pomiary elektryczne
      • Ofertowanie oraz zamawianie podzespołów do maszyn i urządzeń
      • Przezbrajanie maszyn i urządzeń
      • Prewencje maszyn i urządzeń
      • Eliminowanie awarii oraz usterek w zakresie elektryki, mechaniki, automatyki przemysłowej

      Nasze wymagania

      • Dobrej organizacji pracy
      • Uprawnienia SEP
      • Umiejętności ustalania priorytetów
      • Orientacji na cele
      • Wykonywania powierzonej pracy zgodnie ze standardami i procedurami firmy
      • Inicjatywy
      • Umiejętności współpracy z innymi działami
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

      To oferujemy

      • atrakcyjne warunki pracy
      • praca w największej firmie rodzinnej w swojej branży
      • możliwość rozwoju w unikatowej branży
      • udział w szkoleniach
      • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
      • Praca u największego polskiego producenta kwiatów

Pracodawcy w Stężycy