Czy to Twoja firma?

Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy sp. j. praca

Debrzno
Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy rolnictwo / hodowla magazyn logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna

Siedziba główna

Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sepolno Krajenskie
  2. Wrocław
  3. Koszalin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zakład Masarski Produkcyjno-Handlowy Andrzej Nadobny i Wspólnicy Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny/ myjkowy

    • Debrzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mycie pojemników i inne prace proste zlecone przez pracodawcę

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca w godzinach 7.00-15.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji w masarni

    • Debrzno

      Udział w procesie produkcji w masarni

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie - jest również możliwość przyuczenia do stanowiska. Praca w godz. 5.00-13.00 lub 7.00-15.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Debrznie