Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze sp. z o.o. praca

Jaworzno

Witaj! Jesteśmy Getprofit.pl, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i biznesu, zlokalizowanym w sercu Jaworzna. Nasza misja to dostarczanie profesjonalnych usług księgowych, kadrowych i doradczych, które wspierają rozwój i stabilność Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług księgowych, od prowadzenia ksiąg rachunkowych po doradztwo podatkowe. Rozumiemy, że kadry to serce każdej organizacji, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasze doradztwo biznesowe i finansowe jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności działania.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego podejścia do biznesu, które obejmuje wykorzystanie licencjonowanego oprogramowania enova365, gwarantującego bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu specyfiki działalności każdego przedsiębiorstwa.

Rozumiemy, że w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie mobilność to klucz do sukcesu. Dlatego oferujemy mobilne usługi księgowe, w tym odbiór dokumentów i możliwość pracy w siedzibie klienta, co zapewnia wygodę i oszczędność czasu.

Nasza konkurencyjna przewaga to kompleksowa obsługa, dostępność ekspertów z różnych dziedzin oraz wsparcie prawne i podatkowe. Wyróżnia nas także nowoczesne podejście do marketingu, które pozwala naszym klientom skutecznie promować swoje usługi i produkty w internecie.

W Getprofit.pl wierzymy, że nasz sukces jest bezpośrednio powiązany z sukcesem naszych klientów. Dlatego codziennie pracujemy na to, by dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się lepszymi wynikami dzięki naszym usługom. Razem możemy więcej!

Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Getprofit.pl usługi księgowe, kadrowe, doradcze Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe GETPROFIT Jaworzno poszukuje pracownika na stanowisko samodzielna księgowa / samodzielny księgowy.

      Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych;
      • Dekretowanie i księgowanie dokumentów;
      • Rozliczanie podatków VAT (w tym JPK) i CIT oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów;
      • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
      • Bieżące monitorowanie obrotów i sald oraz wyjaśnianie niezgodności;
      • Przygotowywanie raportów oraz sprawozdań finansowych;
      • Weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym;
      • Sporządzanie sprawozdawczości GUS;
      • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;

      Wymagania

      • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowym;
      • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne);
      • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT);
      • Znajomość aplikacji biurowych tj. e-deklaracje, pakietu MS Office w szczególności Excel;
      • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

      Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu NAVISION lub ENOVA

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie;
      • Szkolenia w dziedzinie księgowości i zmian w prawie podatkowym;
      • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B dla osób prowadzących działalność gospodarczą;
      • Pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym biurze;
      • Elastyczny czas pracy;

Pracodawcy w Jaworznie