Czy to Twoja firma?

BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK praca

Gliwice
Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów mięsnych
BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    BIENIEK JACEK FIRMA HANDLOWA BIEN-POL 2 JACEK BIENIEK
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań, aktualna książeczka sanepidowska; doświadczenie oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej - mile widziana; sprzedaż mięsa i wędlin; dwie zmiany w godz. 6.00-17.00, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 129,95 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/ 3000,00 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach