Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi opinie
To profil Twojej firmy? Zaopiekuj się nim!
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.
Opinie o firmie Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi (4)
4.5
Na podstawie 184 oceny z Google.
![]()
Konto Anonimowe
Odwiedziliśmy już kilka szkolnych schronisk i to zdecydowanie jest najlepsze, jakie kiedykolwiek widziałem. Poziom tak wysoki, że sprawdziłoby się nie tylko dla uczniów, ale i dla zwykłych turystów. Świetna lokalizacja w samym centrum, z łatwym dojazdem komunikacją miejską. Pokoje duże i przestronne, z komfortową łazienką, telewizorem, stolikiem, lampką nad łóżkiem i ładnym wystrojem. Oczywiście trzeba pamiętać, że to wciąż schronisko, więc nie ma co oczekiwać cudów, ale standard jak na takie m...
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Jakub Kudła
Pokoje czyste wszystko się zgadza. Natomiast obsługa, a właściwie jeden z pracowników nie ma serca. Koleżanka, ktora co prawda nie byla gościem schroniska, o 2 w nocy została z RECEPCJI wyrzucona, mimo iż na dworze padało, a dziewczyna była tego dnia na pogotowiu z bólami żołądka. Pracownik byl nieuprzejmy, nie potrafił zrozumieć sytuacji, która byla poza naszą kontrolą - reszta znajomych poszła odebrac telefon, który został koleżance skradziony przez Ukraińców, którzy z telefonem uciekali. My,...
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Pati Żelichowska
Ja od prawie dziesięciu lat przyjeżdżam do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Łodzi najpierw na Zamenhofa potem na Legionów. Pokoje bardzo czyste, wygodne. Łóżka bardzo dobre, miękkie. Ogólno dostępna kuchnia dobrze wyposażona. Jest wszystko co potrzeba. Recepcjoniści i recepcjonistki bardzo mili. Można czuć się jak w domu. Lokalizacja rewelacja ceny również fantastyczne.
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Anna Krzemińska
Rewelacyjne schronisko, wszystko na wysokim poziomie jak w 3 gwiazdkowym hotelu. Bardzo wygodne łóżko, czysto, cicho, ładnie, miła obsługa i bardzo atrakcyjna cena za nocleg. Super lokalizacja. Szczerze polecam
Dodano: 4 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Dane firmowe i kontaktowe - Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Łodzi
Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.