Czy to Twoja firma?

Fundacja Mini College praca

Kielce

W sercu Kielc i okolicznych miejscowości, gdzie wiedza splata się z zabawą, znajduje się nasza Fundacja Mini College. Jesteśmy dumni, że od 2014 roku, kiedy to nasze przedszkole w Piekoszowie rozpoczęło realizację programu "Naukowe przedszkole", nieustannie rozwijamy naszą ofertę edukacyjną. Dziś, z 11 oddziałami i ponad siedmiuset wychowankami, jesteśmy liderem w branży oświatowej, czego dowodem jest nagroda Liderzy Regionu 2022 w kategorii Oświata.

Nasza misja to tworzenie bezpiecznego, przyjaznego i rozwijającego środowiska dla najmłodszych. Wierzymy, że każde dziecko ma nieograniczony potencjał, który z radością pomagamy rozwijać. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna, licząca 150 osób, codziennie wdraża innowacyjny program edukacyjno-wychowawczy, który rozbudza ciekawość i twórcze postawy poprzez naukę i zabawę.

W Mini College każdy dzień to nowa przygoda. Nasz model "English Every Day" to gwarancja, że język angielski staje się naturalną częścią dnia przedszkolaka. Dodatkowo, oferujemy zajęcia z lektorem języka hiszpańskiego, karate, rytmiki, dogoterapii oraz logopedii. Wierzymy, że wszechstronny rozwój to klucz do sukcesu każdego dziecka.

Jesteśmy instytucją o silnych korzeniach lokalnych, która nie tylko kształci, ale i inspiruje. Nasze warsztaty i szkolenia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci czy treningu umiejętności społecznych to odpowiedź na potrzeby naszych wychowanków i ich rodzin. Działalność charytatywna i ciągły rozwój kadry to dla nas równie ważne aspekty działalności, jak dbałość o najwyższe standardy edukacji.

W Mini College każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, a jego rozwój i radość z nauki to nasz największy sukces. Zapraszamy do świata, w którym edukacja to pasjonująca podróż, a przedszkole to miejsce, gdzie każdy dzień przynosi nową wiedzę i niezapomniane wrażenia. Razem odkrywamy świat – krok po kroku, dzień po dniu, z Mini College.

Fundacja Mini College najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Kielce
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Fundacja Mini College

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Mini College

Mapa Fundacja Mini College

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Mini College
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kielce
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Ostrowiec Swietokrzyski
  6. Pinczów
  7. Radom
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Fundacja Mini College - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w/g stanowiska

      Wymagania

      • Inne wymagania: ; studia w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, doświadczenie oraz dodatkowe kwalifikacje mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kielce

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Nauczyciel wspomagający dziecko z autyzmem

    • Jędrzejów
    • część etatu

      Praca z dzieckiem z autyzmem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: wspomaganie osób ze spektrum Autyzmu w tym z zespołem Aspergera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Kielcach