Czy to Twoja firma?

Recrew HR Sp Z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy Recrew HR – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza historia zaczyna się w 2013 roku w Gdańsku, gdzie zrodziła się nasza pasja do łączenia profesjonalistów z branży budowlanej z firmami, które doceniają prawdziwy talent. Przez ostatnie lata, szczególnie po naszym rebrandingu w 2017 roku, udało nam się stworzyć silną pozycję na rynku, stając się kluczowym graczem, zwłaszcza w Szwecji.

Z dumą zatrudniamy ponad tysiąc specjalistów, którzy codziennie pracują nad tym, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami w zakresie HR. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji kandydatów, od kluczowych stanowisk w organizacjach po projekty o dużym wolumenie i niskich kosztach. Nasze usługi są kompleksowe – oferujemy wynajem personelu, outsourcing usług i jednorazowe rekrutacje, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej sprawdzonej metodologii poszukiwań bezpośrednich i z wewnętrznych zasobów ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę w różnych sektorach rynku. To pozwala nam na skuteczne zrozumienie i spełnienie specyficznych wymagań branży budowlanej, w której się specjalizujemy. Nasza międzynarodowa obecność świadczy o tym, że nie znamy granic w poszukiwaniu idealnych kandydatów dla naszych klientów.

Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem w życiu społecznym, wspierając akcje rekrutacyjne dla projektów współfinansowanych przez Unię Europejską i współpracując ze Stowarzyszeniem Wolna Przedsiębiorczość, lokalnymi Urzędami Pracy oraz Uczelniami Wyższymi.

Nasza niezależność i polski kapitał to fundament naszej stabilności finansowej, co daje nam swobodę w działaniu i możliwość szybkiego dostosowania się do zmieniającego się rynku. Rozumiemy zawiłości i wymagania sektora budowlanego, co jest naszą przewagą konkurencyjną i pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z Recrew HR – razem zbudujemy Twój sukces na solidnych fundamentach profesjonalizmu i zaangażowania.

Recrew HR Sp Z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy Recrew HR Sp Z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Recrew HR Sp Z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Recrew HR Sp Z o.o.

Siedziba główna

Recrew HR Sp Z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Recrew HR Sp Z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Tczew

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Recrew HR Sp Z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji Chwaszczyno

    • Chwaszczyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACOWNIK PRODUKCJI
      Lokalizacja: CHWASZCZYNO, UL.POLNA

      CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

      • pełne wdrożenie w nowe obowiązki - nie wymagamy doświadczenia
      • stałe godziny pracy pon-pt 8-16
      • umowa o pracę po okresie próbnym
      • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

      Wymagania

      CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

      • pracami blacharsko-ślusarskimi
      • obsługą maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych
      • tworzeniem zamków blacharskich

      Oferujemy

      CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:

      • sprawności fizycznej
      • chęci do pracy

      Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl (w tytule nr ref. WEN/CHW)

  • Młodszy operator produkcji

    • Tczew
    • Agencja Recrew HR poszukuje osób na stanowisko:

      MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI
      Miejsce pracy: Tczew

      Zakres obowiązków

      • Naklejanie etykiet na ramy okien
      • Składanie profili PCV
      • Przenoszenia ram spod maszyn na linie produkcyjne i na odwrót

      Wymagania

      • Ogólna sprawność fizyczna
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Umiejętność dostosowania się do zasad BHP
      • Odpowiedzialność
      • Dyspozycyjność
      • Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
      • Praca w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00 / 14:00-22:00)
      • Wynagrodzenie podstawowe + premie
      • Możliwość nadgodzin
      • Dobra atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie

  • Murarz

    • Gdańsk
    • Szwedzka firma poszukuje doświadczonych murarzy oraz tynkarzy do pracy w Szwecji.

      Tworzenie betonowych elementów do konstrukcji nośnych budynków (ściany).

      Wymagania

      • Znajomość języka angielskiego

      • Doświadczenie przy pracy z betonem

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy

      • Zwrot kosztów dojazdu

      • Pełna opieka administracyjna

      • Organizacja wyjazdu

Pracodawcy w Gdańsku