Czy to Twoja firma?

GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Wełecz

Od ponad ćwierćwiecza Grupa PSB Handel S.A. jest dumna, mogąc być liderem w dystrybucji materiałów budowlanych na polskim rynku. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, innowacji i zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Z siedzibą w malowniczym Busku-Zdroju, jesteśmy sercem i duszą branży, która buduje przyszłość Polski – dosłownie. Nasza sieć to nie tylko hurtownie, ale i nowoczesne markety "dom i ogród" pod szyldem "PSB Mrówka", które są synonimem wygody i szerokiego wyboru. Z dumą wspieramy również profesjonalistów poprzez placówki PSB Profi, które są stworzone z myślą o potrzebach firm budowlanych. To właśnie one są miejscem, gdzie nasza oferta spotyka się z rzeczywistymi potrzebami rynku. Zajmujemy pozycję lidera, kontrolując około 15% krajowego rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Nasze produkty, od pustaków i betonu komórkowego, poprzez izolacje termiczne, aż po farby i narzędzia, są fundamentem wielu polskich domów i przedsiębiorstw. W naszych placówkach pracuje około 13 tysięcy osób, które każdego dnia przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Jesteśmy także dumni z naszego międzynarodowego zasięgu jako pierwsza sieć z Europy Środkowo-Wschodniej, która dołączyła do prestiżowej grupy zakupowo-sprzedażowych Euro-Mat. To świadczy o naszej pozycji i uznaniu na arenie globalnej. Nie zapominamy również o rozwoju i edukacji, organizując szkolenia i konferencje w naszym Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness. To miejsce, gdzie nasza wiedza i doświadczenie są przekazywane dalej, a partnerzy biznesowi mogą się rozwijać razem z nami. Nasze sklepy samoobsługowe i program PSB Profi to nasza przewaga konkurencyjna, ale to nasza wspólnota – 403 małe i średnie, rodzinne firmy z całej Polski – jest sercem Grupy PSB. Jesteśmy siecią, która łączy lokalne wartości z globalnymi możliwościami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu. Razem budujemy solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń.

GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • Przedsiębiorstwo przez 22 lata działalności stworzyło potężną sieć punktów dystrybucji materiałów budowlanych obejmujących całą Polskę. Obecnie firma jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni i marketów budowlanych w kraju, a przynajmniej tak przedstawiają to materiały marketingowe. Czy faktycznie Grupa PSB jest tak duża oraz, czy to dobre miejsce do pracy? Przyjrzyjmy się bliżej Polskim Składom Budowlanym.

  Działalność Grupy PSB

  Grupa Polskie Składy Budowlane chwali się, że jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni oraz marketów materiałów budowlanych. Faktycznie patrząc na ogrom sieci, po 22 latach istnienia na polskim rynku można być pod wrażeniem. Grupa PSB zrzesza wiele małych firm, które wykupują drobne pakiety akcji firmy, stając się uczestnikami przedsięwzięcia.

  PSB w ten sposób regularnie się rozrasta, a w kraju powstają kolejne składy budowlane oraz punkty handlowe. Grupa PSB na drodze rozwoju postanowiła prowadzić nie tylko składy budowlane, gdzie każdy może zakupić materiały potrzebne do budowy czy remontu.

  Przedsiębiorstwo pod swoją marką uruchomiło także placówki handlowe:

  • PSB Mrówka - sieć marketów samoobsługowych typu "dom i ogród" pozwala uzupełnić ofertę PSB o nowe produkty dedykowane głównie do sprzedaży detalicznej. W sklepach tych można znaleźć od kilku do kilkunastu pozycji asortymentu.
  • PSB Profi - od dekady PSB prowadzi projekt uruchamiania specjalistycznych placówek dedykowanych obsłudze firm budowlanych. Placówki te są odpowiedzialne przede wszystkim za wspieranie i obsługę projektów budowlanych oraz remontowych.

  Na prowadzeniu punktów handlu materiałami budowlanymi działalność PSB się nie kończy. Przedsiębiorstwo od 18 lat co roku organizuje Targi Grupy PSB odbywające się w Centrum Targowym w Kielcach. Wieś Ossa jest również gospodarzem Jesiennych Targów PSB oraz Targów Ogrodowych PSB. Grupa PSB zajmuje się także wydawaniem pism budowlanych. Od 2001 roku klienci PSB i uczniowie szkół budowlanych mogą się cieszyć magazynem "Głos PSB", zaś od 2013 roku na rynek trafia kwartalnik "M jak Mrówka".

                                       

  Źródło: https://www.grupapsb.com.pl/glos-psb i https://mrowka.com.pl/m-jak-mrowka

  Od przeszło dekady przedsiębiorstwo publikuje również "Barometr budownictwa", czyli comiesięczny raport dotyczący stanu branży budowlanej w kraju.

  Grupa PSB w liczbach:

  • Grupa PSB zrzesza 397 małych i średnich firm.
  • Grupa PSB prowadzi handel w 270 składach budowlanych.
  • Grupa PSB prowadzi 316 marketów PSB Mrówka.
  • Grupa PSB prowadzi 70 placówek PSB Profi.
  • Przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych wyniosły w 2019 r. 7,2 mld zł.
  • Przychody centrali Grupy PSB Handel S.A. w 2019 r. wyniosły 2,97 mld zł.

  Sukcesy branżowe Grupy PSB

  Grupa Polskie Składy Budowlane nie tylko bardzo prężnie się rozwija, rosnąc z roku na rok w siłę, ale przy okazji zdobywa także liczne nagrody potwierdzające skalę sukcesów.

  W przeciągu 22 lat działalności przedsiębiorstwo zgromadziło wiele odznaczeń, a najważniejsze z nich to:

  • Godło Promocyjne "Teraz Polska",
  • Gazele Biznesu,
  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA,
  • Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu BCC,
  •  Medal Europejski BCC,
  • "Filar Polskiej Gospodarki",
  • "Dystrybutor Roku ",
  • "Lider Regionu Świętokrzyskiego",
  • Skrzydła 2012 - nagroda gospodarcza województwa świętokrzyskiego za sieć sklepów PSB-Mrówka,
  • "Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP 2014" w kategorii "Ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu",
  • "Created in Poland Superbrands".

  Jak widać, zakres nagród jest naprawdę szeroki i firma zdaje się być naprawdę mocnym graczem na rynku. Z pewnością ilość wyróżnień pozwala sądzić, że mamy do czynienia z pewnym i solidnym pracodawcą.

  Obok sukcesów PSB warto także odnotować działalność charytatywną. Grupa PSB niesie pomoc finansową dla placówek edukacyjnych, wspiera domy dziecka w Winiarach i Pacanowie oraz wspiera szpitale. Między innymi PSB finansuje Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. Przedsiębiorstwo sprawuje także mecenat nad festiwalem muzycznym im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju i wspiera Festiwal Kultury Dziecięcej w Pacanowie.

  Praca w Grupie PSB

  Grupa PSB składa się z wielu firm korzystających z franczyzy Polskich Składów Budowlanych. W efekcie pracę w PSB można podzielić na dwa sektory. Pierwszym jest zatrudnienie w centrali firmy, czyli w spółce Grupa PSB Handel S.A. z siedzibą w Wełecz 142, 28-100 Busko-Zdrój. Drugim sektorem są punkty handlowe prowadzone przez partnerów spółki centralnej.

  W przypadku pracy w centrali PSB aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie grupy: www.grupapsb.com.pl. Główna siedziba prowadzi wiele działów skupiających się między innymi na administracji, logistyce, handlu czy marketingu oraz IT. Firma zatrudnia więc specjalistów z wielu dziedzin, choć oferty pracy nie pojawiają się zbyt często.

  Jeżeli chodzi o pracę w poszczególnych punktach handlowych, to już wiele zależy od konkretnych właścicieli. Najczęściej poszukiwani są sprzedawcy oraz magazynierzy orientujący się w branży budowlanej. Oferty pracy można zaś szukać w różnych lokalnych oraz ogólnopolskich serwisach z ogłoszeniami, jak Aplikuj.pl. Warto nadmienić, że w placówkach markowanych przez PSB pracuje około 13 tysięcy osób.

  Opinie o Grupie PSB

  W sieci można znaleźć stosunkowo niewiele opinii o pracy w punktach Grupy PSB. Wynika to przede wszystkim ze struktury przedsiębiorstwa, które opiera się o zrzeszenie setek małych firm. Mimo to można natrafić na kilka starszych wypowiedzi pracowników.

  Wpisy w sieci zwracają uwagę przede wszystkim na brak możliwości awansów. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ praca w większości punktów PSB to zatrudnienie w niewielkich firmach niedających możliwości budowania rozwiniętej ścieżki kariery. Z pewnością plusem jest brak nadmiernego narzekania na pracę w PSB. Może to świadczyć o stabilnym zatrudnieniu na przyzwoitych warunkach. Wygląda jednak na to, że osoby szukające informacji na temat pracy w składach czy marketach PSB będą musiały się przekonać o warunkach na własnej skórze.

  Źródło: www.absolvent.pl

  Jak się skontaktować z Grupą PSB?

  Kandydaci do pracy w punktach Grupy PSB muszą się kontaktować z konkretnymi placówkami za pośrednictwem ofert pracy. W przypadku osób chcących nawiązać kontakt z centralą można się posłużyć poniższymi danymi:

  Grupa PSB Handel S.A.

  Wełecz 142, 28-100 Busko-Zdrój

  Centrala: (41) 378 52 00

  Sekretariat: (41) 378 52 01

  sekretariat@grupapsb.com.pl

  www.grupapsb.com.pl

  Warto także odwiedzić kanały Grupy PSB w social mediach. Dzięki temu można się zapoznać z działalnością przedsiębiorstwa oraz z jego produktami.

  Facebook ikona
  YouTube ikona
  LinkedIn ikona

   

  https://www.facebook.com/grupaPSB/

   

   

  https://www.youtube.com/user/przepisnadom

   

   

  https://www.linkedin.com/company/grupa-psb-handel-s-a/

   

   

  Polskie Składy Budowlane są jednym z największych dostawców materiałów budowlanych w Polsce. Przedsiębiorstwo bardzo dobrze funkcjonuje w świadomości przedstawicieli branży budowlanej i coraz częściej jest rozpoznawalne przez zwykłych obywateli. Bogate doświadczenie i ciągle rozrastająca się sieć handlowa sprawiają, że firma może śmiało patrzeć w przyszłość. Tym samym może też się okazać bardzo dobrym pracodawcą dla osób zainteresowanych branżą.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Kielce
 2. Warszawa
 3. Bielsko-Biała
 4. Busko-Zdrój
 5. Gliwice
 6. Kazimierza Wielka
 7. Łódź
 8. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

 • Masażysta

  GRUPA PSB HANDEL SPÓŁKA AKCYJNA
  • Busko-Zdrój
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Nawiązanie i utrzymanie relacji z klientem,wykonywanie masaży leczniczych, rehabilitacyjnych zgodnie wymogami wiedzy medycznej, dbałość o stanowisko pracy i wizerunek firmy.
   Umowa zlecenia ze stawką godzinową 20 zł/h. Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin (ok.160/ mc)

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: 20 - 3 200 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Pracodawca proponuje umowę zlecenie ze stawką 20,00 zł. za godzinę pracy.