Czy to Twoja firma?

LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK praca

Grudziądz

Witajcie, jesteśmy LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK, pionierzy w dziedzinie recyklingu, z siedzibą w sercu Grudziądza. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to nasza pasja do ochrony środowiska przekształciła się w misję dostarczania produktów najwyższej jakości. Specjalizujemy się w produkcji Płatków PET oraz w recyklingu i handlu tworzywami sztucznymi, z szczególnym uwzględnieniem PET.

Nasza misja jest jasna – chcemy dostarczać Wam produkty, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także przyczyniają się do zadowolenia naszych Klientów. Dążymy do tego, aby każdy z Was, współpracując z nami, miał pewność, że wybiera rozwiązania przyjazne dla środowiska i efektywne dla swojego biznesu.

Rozwój to dla nas kluczowe słowo. W 2017 roku przenieśliśmy się do nowej lokalizacji przy ul. Droga Mazowiecka 23, co otworzyło przed nami nowe możliwości i pozwoliło na zwiększenie naszego wolumenu produkcyjnego. To tutaj, w Grudziądzu, codziennie pracujemy nad innowacjami, opracowując specjalistyczne receptury i rozwiązania technologiczne, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Jesteśmy dumni z naszej europejskiej obecności – specjalizujemy się w pozyskiwaniu odpadów i produktów ubocznych z fabryk recyklingu butelek PET, co pozwala nam na działanie w skali kontynentu. To dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze, która nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, możemy śmiało patrzeć w przyszłość.

Wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwój i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych to nasza przewaga konkurencyjna. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę, jest synonimem niezawodności i innowacyjności.

Zapraszamy Was do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy tak jak my, wierzą w czystszą przyszłość dzięki odpowiedzialnemu recyklingowi. Razem możemy tworzyć lepszy świat.

LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK

Siedziba główna

LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    LAURENCE RAFAŁ MIELNICZUK
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn do recyklingu płatka PET

      Wymagania

      • Inne wymagania: Chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Laborant

    • Grudziądz

      Obsługa maszyn i urządzeń w laboratorium, pobieranie, segregacja i wydzielanie próbek do oceny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Grudziądzu