Czy to Twoja firma?

LOHMANN POLSKA sp. z o.o. praca

Gdynia

Jako Lohmann Polska, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii i tradycji, która sięga 1851 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie specjalistycznych taśm jedno- i dwustronnie klejących. Jesteśmy częścią globalnej rodziny Lohmann, z główną siedzibą w Niemczech, a nasza marka jest obecna w ponad 50 krajach na całym świecie, dzięki czemu możemy być blisko naszych klientów, niezależnie od tego, gdzie prowadzą swoją działalność.

Nasze produkty, takie jak taśmy dwustronnie klejące, folie transferowe, systemy na bazie klejów reaktywnych, DuploFLEX, czy DuploCOLL, są wynikiem naszego zaangażowania w innowacje i najwyższą jakość. Jako "The Bonding Engineers", jesteśmy najlepszym partnerem w realizacji projektów od globalnego wyspecyfikowania, przez rozwój indywidualnych rozwiązań, aż po innowacyjny design. Nasze technologie wykrawania, dostępne w Centrum Kompetencji Wykrawania w Remscheid, są przykładem naszej wszechstronności i zaawansowania technologicznego.

Jako jeden z wiodących na świecie dostawców taśm do montażu form fotopolimerowych, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesiemy. Dlatego też nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów i usług, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Nasze innowacyjne podejście do projektowania i inżynierii klejenia pozwala nam oferować rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla użytkowników i środowiska.

Zatrudniając ponad 1.800 pracowników, jesteśmy świadomi, że to właśnie oni są sercem naszej firmy. Ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie są kluczowe dla naszego sukcesu. Wspólnie tworzymy zgraną drużynę, która każdego dnia pracuje nad tym, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i innowacyjności.

W LOHMANN POLSKA wiemy, że nasze rozwiązania są częścią większej całości. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych klientów w tworzeniu produktów, które ułatwiają życie ludziom na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że nasze taśmy i systemy klejące to nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania, które pomagają budować przyszłość.

LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    LOHMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn produkcyjnych związanych głównie z cięciem, przewijaniem i wykrawaniem taśm klejących

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy z obsługą jakichkolwiek maszyn, najlepiej obróbka metali. Mile widziane uprawnienia SEP (eksploatacja) oraz znajomość języka angielskiego. Docelowo umowa na czas określony. Praca w godzinach 6:00-6:00 w systemie 3 zmianowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gdyni