Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży usług elektrycznych, z głębokimi korzeniami w sercu Śląska, w Rudzie Śląskiej. Nasza firma, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7, rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku, stając się od tego czasu synonimem solidności i innowacyjności w dziedzinie elektromontażu i elektroinstalacji.


Nasza oferta to nie tylko roboty elektromontażowe i montaż instalacji elektrycznych wewnętrznych, ale także usługi w zakresie projektowania, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Dopełnieniem naszych usług jest hurtownia materiałów elektrycznych oraz produkcja prefabrykatów elektrycznych, co pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością i terminowością realizowanych projektów. Nie ograniczamy się jedynie do aspektów technicznych – naszym klientom oferujemy również wsparcie sprzętowo-transportowe, aby każde zadanie zostało wykonane kompleksowo i bez kompromisów.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwoliło nam zdobyć zaufanie szerokiego grona odbiorców usług inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych. Nasze prace elektromontażowe i elektroinstalacyjne są naszą wizytówką na terenie Śląska, a zadowolenie i referencje naszych Inwestorów są dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości.

Podstawą naszego sukcesu jest niezachwiana jakość, terminowość i zadowolenie naszych klientów. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez spełnianie oczekiwań, ale i przez ich przekraczanie. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności.

W naszej pracy kierujemy się prostą filozofią: każde zadanie, niezależnie od jego skali, jest dla nas równie ważne. Dzięki temu podejściu zyskaliśmy solidną pozycję na rynku i miano firmy, na którą można liczyć w każdej sytuacji.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć projekty, które nie tylko spełnią oczekiwania techniczne, ale również będą świadczyć o naszej wspólnej pasji do nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie elektryki.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o.

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o.

Siedziba główna w Rudzie Śląskiej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BUDOMONT-7 Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ruda Śląska
  3. Katowice
  4. Gliwice
  5. Mikołów
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej