Ze swoją siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, nasza firma od ponad dekady pozostaje zaufanym partnerem w przemyśle transportu drogowego i spedycji mieszanej. Specjalizujemy się w organizacji transportów drobnicowych na linii Turcja – Bułgaria – Grecja, co umożliwia nam świadczenie usług z najwyższą dbałością o każdy detal. Nasze usługi obejmują transport całopojazdowy i drobnicowy, odprawy celne oraz import z Turcji, z naciskiem na ciągłe doskonalenie jakości i rozszerzanie naszej działalności na nowe kierunki. Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży TSL, udało nam się dwukrotnie zwiększyć liczbę naszych pracowników, co świadczy o naszym zaangażowaniu i potencjale. Świadczymy pomoc w kompletowaniu dokumentów, odprawie celnej oraz fachowe doradztwo w zakresie tematyki celnej, by nasi klienci mogli czuć się pewnie na każdym etapie współpracy. Posiadamy nowoczesną flotę tandemów przestrzennych typu jumbo, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Nasi klienci mogą liczyć na pojazdy o kubaturze 120 m3 i wadze do 22 ton, gwarantujące bezpieczny i efektywny transport. Ponadto, nasza międzynarodowa obecność jest widoczna w organizacji transportu nie tylko z głównych tureckich miast, ale obejmuje całe terytorium kraju, co pozwala na elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W Sobiela, misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług, które stale podnosimy, by sprostać oczekiwaniom rynku i naszych klientów. Zapraszamy do współpracy, gdzie doświadczenie łączy się z innowacyjnością, by dostarczać rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

Brak oceny

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Asystent

Nikt się nie odezwał.

Dodano: 5 miesięcy temu

Opinie pracowników o firmie Kontur Polska Sobiela Spółka Komandytowa (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Kontur Polska Sobiela Spółka Komandytowa z miejscowości Czechowice-Dziedzice. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie Kontur Polska Sobiela Spółka Komandytowa (5)

4.8

Na podstawie 37 ocen z Google.

Łukmar Sp. z o.o.

Łukmar Sp. z o.o.

Inne firmy powinny brać z Was przykład. Tutaj każdy wie jakie są jego obowiązki, firma naprawdę dobrze zarządzana. Często tu bywamy i naprawdę za każdym razem jest mega pozytywnie. Pozdrawiam

Dodano: w ostatnim tygodniu

JMJ

JMJ

Zadzwoniłem do Przemka z Konturu, żeby mi ogarnął ładunek. Po pięciu minutach miałem wycenę, po godzinie ciężarówkę, a po dwóch… rozkminę, że inni powinni brać od niego korepetycje z logistyki 😄 Fachowo, konkretnie i z ludzkim podejściem. Takich firm ze świecą szukać! Daje 5 gwiazdek , a chciałbym dać 8 🫵

Dodano: 4 miesiące temu

grzegorz Awganof

grzegorz Awganof

Wszystko jak trzeba Po wjeździe stajemy po lewej stronie w rajce i idziemy w kierunku biura (obok bramy nr.1 ) pojawia się magazynier i informuje nas żeby czekać w aucie oni sami będą prosić na rozładunek Toaleta na miejscu obok biura Wszystko szybko i sprawnie

Dodano: 5 miesięcy temu

Katarzyna Mańko

Katarzyna Mańko

Super panowie. Bardzo sprawnie i szybko rozładowane. Z miłą chęcią będę tu wracała

Dodano: 2 miesiące temu

Przemekk Drabb

Przemekk Drabb

Tutaj każdy wie co ma robić, nikt się nie obija. Nie pamiętam ile razy byłem w konturze, ale mam pewność ze należy się 5 gwiazdek

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.03.2026

Dane firmowe i kontaktowe Kontur Polska Sobiela Spółka Komandytowa

Pełna nazwa
KONTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Legionów 40 43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP
6521727038
REGON
363893063
KRS
0000603206
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.03.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.92.Z Działalność związana z pakowaniem

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 88.91.Z Opieka dzienna nad dziećmi

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.29.Z Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Dane finansowe

Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS

Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS
Data aktualizacji: 16.03.2023

Opinie o innych pracodawcach w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy