Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Koleczkowie praca

Koleczkowo

Witajcie w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Koleczkowie, miejscu, gdzie edukacja i opieka nad najmłodszymi stają się pasją i misją każdego dnia. Nasza placówka, położona w malowniczej miejscowości Koleczkowo, jest dumna z tego, że może oferować wysokiej jakości kształcenie na poziomie szkoły podstawowej oraz troskliwą opiekę przedszkolną.

Jako centrum edukacyjne, koncentrujemy się na rozwoju każdego dziecka, dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. Nasz zespół pedagogiczny, który ciągle poszukuje nowych nauczycieli, pracowników sprzątających i bibliotekarzy, jest sercem naszej instytucji. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi tworzymy bezpieczne i inspirujące środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zdolności.

Choć nie dysponujemy informacjami dotyczącymi naszej historii czy wyraźnie sformułowanej misji i wartości, nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i co chcemy przekazać naszym uczniom – wiedzę, szacunek i umiejętność ciągłego rozwoju. W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie charakteru i wspieranie indywidualnej drogi każdego dziecka.

Nieustannie dążymy do tego, aby nasza oferta edukacyjna była atrakcyjna i zgodna z najnowszymi trendami w nauczaniu, co czyni nas ważnym punktem na edukacyjnej mapie regionu. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności czy specjalnych certyfikatów, to nasza codzienna praca i zaangażowanie w rozwój dzieci są naszym największym atutem.

Zapraszamy do naszej społeczności – Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koleczkowie, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne odkryć dzieciństwo.

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie

Mapa Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie

Siedziba główna

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel religii

    Zespół Szkolno- Przedszkolny w Koleczkowie
    • Koleczkowo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel religii. Wymiar etatu: 18/18.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: teologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie wg tabeli MEN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • część etatu

      Sprzątanie szkoły.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Koleczkowie