Czy to Twoja firma?

Dora Metal sp. z o.o. Czarnków praca

Czarnków

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy dumnym liderem w branży wyposażenia gastronomicznego, służąc sektorowi HORECA naszą wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnością. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku w malowniczym Czarnkowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy profesjonalny sprzęt kuchenny, który wspiera restauracje, hotele, cateringi, bary oraz inne obiekty zbiorowego żywienia w codziennej pracy.

Jesteśmy zespołem 300 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w tworzenie urządzeń chłodniczych i grzewczych, pełnych ciągów wydawczych, mebli oraz okapów, a także dedykowanej linii wyposażenia dla barów i pubów. Nasze produkty to synonim trwałości, precyzji i nowoczesnego designu, które powstają z najlepszych materiałów i dzięki nowoczesnym technologiom.

Rozumiemy, jak ważna w kuchni jest ergonomia pracy, dlatego nasze urządzenia projektujemy z myślą o komforcie kucharzy i barmanów. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane miejsce pracy to nie tylko efektywność, ale i radość z codziennych obowiązków. Nasze produkty są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopracowane, co sprawia, że pasują do każdego wnętrza.

Dbamy o to, aby nasz sprzęt był łatwy w serwisowaniu, a współpraca z naszą siecią autoryzowanych partnerów handlowych i serwisowych zapewnia naszym klientom spokój ducha i pewność, że mogą na nas polegać w każdej sytuacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyposażenia gastronomicznego to nasza przewaga konkurencyjna. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są wybierane przez profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

W Dora Metal zawsze stawiamy na rozwój i udoskonalanie procesów produkcyjnych, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają pracę w branży spożywczej. Nasze zaangażowanie w doskonalenie każdego szczegółu to obietnica, którą składamy naszym klientom – obietnica nieustającej jakości i doskonałości.

Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż praca fizyczna produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków

Siedziba główna

Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piła
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dora Metal Sp. z o. o. Czarnków - oferty archiwalne

  • Elektromonter instalacji elektrycznych

    • Czarnków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B,Uprawnienia Elektryczne do 1 kV,czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie 2 lata
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26,6 do 31 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Monter urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

    • Czarnków

      - MONTAŻ MEBLI I OKAPÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi, znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 27 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA NA DWIE ZMIANY: 1 ZMIANA 7-15 2 ZMIANA 15-23
  • Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

    • Czarnków

      - ZRYWANIE FOLII OCHRONNEJ,
      -PRACE TRANSPORTOWE MIĘDZY WYDZIAŁAMI,
      -DOSTARCZANIE I ROZDZIELANIE MATERIAŁÓW NA PRODUKCJE,
      -DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK NA HALI PRODUKCYJNEJ

      Wymagania

      • Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 24 PLN

Pracodawcy w Czarnkowie