Czy to Twoja firma?

PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz praca

Tułowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości opakowania kartonowe, które nie tylko chronią produkty, ale również przyciągają wzrok i budują wizerunek marki. Nasza przygoda zaczęła się w 2001 roku w malowniczych Tułowicach, gdzie do dziś tworzymy nasze produkty z pasją i zaangażowaniem.

W PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz specjalizujemy się w produkcji opakowań klapowych i fasonowych, które są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Rozumiemy, że opakowanie to pierwsza rzecz, którą widzi klient, dlatego stawiamy na innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze usługi obejmują projektowanie opakowań zgodnie z sugestiami klienta, wykonanie modelu wzorcowego, opracowanie wykrojnika oraz nadruku. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego oferujemy transport własny bezpośrednio od klienta, zapewniając szybkość i wygodę.

Współpraca z nami to gwarancja, że Twoje produkty będą prezentować się wyjątkowo i bezpiecznie dotrą do odbiorcy. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać – od pierwszego szkicu opakowania, aż po dostawę gotowego produktu. Zapraszamy do współtworzenia opakowań, które wyróżnią Twoje produkty na rynku i przyczynią się do sukcesu Twojej marki.

PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kluczbork
  3. Gliwice
  4. Katowice
  5. Nysa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU PAKCER sp. j. E. Rurynkiewicz - A. litwinowicz - oferty archiwalne

  • Formowacz opakowań-zszywacz

    • Tułowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na produkcji na maszyn tekturniczych a konkretnie zszywanie, klejenie oraz wykrawanie wykrojów pod konkretne parametry. Do obowiązków należy również dbanie o porządek na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Komunikatywność
      • Inne wymagania: [Inne] : Od kandydata wymagane doświadczenie pracy na produkcji jak również umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kultura osobista, samodzielność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tułowicach