Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław praca

Leźno
Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław

  • Pracownik fizyczny

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław
    • Leźno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław

Adres rejestrowy

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kreft Mirosław - oferty archiwalne

    • Leźno
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z utrzymaniem terenów zieleni ( wycinka drzew, koszenie trawników, porządkowanie poboczy dróg, parków)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

    • Leźno

      Opieka i wychowywanie dzieci w wieku przedszkolnym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Leźnie