Czy to Twoja firma?

Tymbark-MWS sp. z o.o., spółka komandytowa praca

Olsztynek

Od ponad osiemdziesięciu lat, w sercu malowniczego Tymbarku, tworzymy produkty, które zdobyły serca Polaków i nie tylko. Nasza historia zaczęła się w 1936 roku, kiedy to Józef Marek założył pierwszą na Podhalu Spółdzielnię Owocarską. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy się, by dostarczać naszym klientom nie tylko smak, ale i jakość, która przekracza oczekiwania.

Jesteśmy dumni, że jako Tymbark, lider w kategorii soków, nektarów i napojów, jesteśmy uznawani za jedną z najmocniejszych marek napojowych w Polsce. Nasze produkty, które trafiają do ponad 30 krajów na całym świecie, to wynik pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy etap produkcji.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to część naszej tożsamości. Byliśmy pierwszymi, którzy opracowali recepturę soku z czarnej porzeczki, a nasze kapsle z hasłami stały się kultowe, dodając naszym napojom wyjątkowego charakteru. W 1999 roku dołączyliśmy do Grupy Maspex, co pozwoliło nam na jeszcze większe rozszerzenie naszych horyzontów.

Zaangażowanie w działania proekologiczne i społeczne to dla nas klucz do przyszłości. Jesteśmy dumni z naszej farmy fotowoltaicznej, działań na rzecz redukcji emisji dwutlenku węgla, efektywnego gospodarowania odpadami produkcyjnymi oraz inwestycji w nowoczesne oczyszczalnie ścieków. Wierzymy, że odpowiedzialność za środowisko naturalne idzie w parze z produkcją najwyższej jakości.

Nasze zaangażowanie wykracza poza aspekty środowiskowe. Sponsoring turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to nasz sposób na wspieranie młodych talentów i promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci.

W Tymbarku łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasza historia jest ciągłą inspiracją do tworzenia produktów, które od lat cieszą i zaskakują. Zapraszamy Was do świata pełnego smaku, jakości i odpowiedzialności – świata Tymbarku.

Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa

Siedziba główna

Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Szczecin
  4. Katowice
  5. Bydgoszcz
  6. Olsztynek
  7. Wrocław
  8. Nidzica
  9. Gdańsk
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Tymbark-MWS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Operator maszyn i urządzeń

    • Olsztynek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń; przestrzeganie procedur i zaleceń w dziale produkcji; obsługa paneli sterujących produkcją na zautomatyzowanych liniach; dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów; dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Olsztynku