Czy to Twoja firma?

PiK Krzysztof Pitrowski praca

Kartuzy

PiK Krzysztof Pitrowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kartuzy
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PiK Krzysztof Pitrowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PiK Krzysztof Pitrowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PiK Krzysztof Pitrowski

Siedziba główna

Praca PiK Krzysztof Pitrowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca Kartuzy

    PiK Krzysztof Pitrowski
    • Kartuzy
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Sklep Żabka w Kartuzach przy ul. Ceynowy 10 (okolice szpitala) poszukuję pracowników na stanowiska:

      • sprzedawca - pełny etat
      • sprzedawca - praca głównie w weekendy

      Przyjmę również uczniów/studentów oraz osoby bez doświadczenia.

      Stawka ustalana indywidualnie.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta
      • aktywna sprzedaż wedle standardów sieci
      • sprawdzanie terminów przydatności produktów
      • dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy
      • dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów
      • przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa
      • obsługa kolektora
      • wydawanie i przyjmowanie paczek
      • obsługa kasy fiskalnej
      • przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach
      • dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru
      • przestrzeganie standardów sieci
      • dbanie o czystość w sklepie

      Wymagania

      • dyspozycyjność oraz punktualność
      • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (bądź chęć wyrobienia)
      • pracowitość oraz sumienne wykonywanie obowiązków
      • uczciwość oraz dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • umowa zlecenie na czas nieokreślony
      • premia za przepracowane dni niehandlowe (godziny: 11-20)
      • premia za Tajemniczego Klienta oraz Audyt Standardów Sieci
      • elastyczny grafik
      • terminowe wypłaty wynagrodzenia
      • szkolenie przygotowawcze do pracy w sklepie

Pracodawcy w Kartuzach