Czy to Twoja firma?

MIR praca

Nidzica

Sprzątanie, Koszenie, Odśnieżanie

MIR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Nidzica
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MIR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIR

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MIR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Mława
  3. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MIR - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny osoba do koszenia

    MIR
    • Nidzica
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Przyjmę osobę do koszenia kosą spalinową traw na terenie miasta Nidzicy ( trawniki tereny zielone w okolicy bloków). Wymagania chęć do pracy i umiejętność koszenia. Praca od zaraz. Tel. 501645844

      Zakres obowiązków

      Koszenie trawy, Przycinanie żywopłotów

      Wymagania

      Umiejętność koszenia kosą spalinową

      Oferujemy

      Pracę sezonową, Możliwość dorobienia

  • Pracownik fizyczny osoba sprzątająca

    MIR
    • Nidzica
    • Zatrudnię osobę do sprzątania posesji i klatek schodowych na terenie miasta Nidzica.

      Wymagana chęć do pracy. Możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu bądź dorobienia.

      Zapraszam do kontaktu tel. 501645844

      Sprzątanie klatek schodowychi posesji, Mycie klatek schodowych, Zamiatanie ulic i chodników,

      Grabienie trawy i liści, Odśnieżanie śniegu w zimę

      Wymagania

      Wymagana chęć do pracy.

      Oferujemy

      Stałą pracę bądź możliwość dorobienia.

Pracodawcy w Nidzicy