Czy to Twoja firma?

Jani-Bud Marcin Janicki praca

Kamionek

W sercu malowniczego Kamionka, w samym centrum województwa Opolskiego, rozwinęła się nasza pasja i profesja – firma "JANI-BUD" Marcin Janicki. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu naszą historię, która choć nie została opisana w kronikach, każdego dnia jest pisana przez nasze zaangażowanie w budowanie przestrzeni wokół nas.

Specjalizujemy się w kreowaniu przestrzeni, które stają się domem, miejscem pracy i rozwoju. Nasze usługi obejmują budowę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, wznoszenie hal przemysłowych, a także remonty, adaptacje budynków oraz prace ziemne i wyburzeniowe. Każdy projekt traktujemy jako unikalne wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Rozumiemy, że budowa lub remont to ważny moment w życiu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualnym podejściem, dopasowując się do unikalnych potrzeb i oczekiwań. Nasza obsługa jest synonimem najwyższego poziomu, co przekłada się na trwałe relacje i zaufanie, które budujemy z naszymi klientami.

Chociaż nie mamy możliwości przedstawienia pełnej historii naszej firmy, wiemy, że każdy zrealizowany projekt dodaje kolejny rozdział do naszej opowieści. Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, w której będziemy kontynuować naszą misję tworzenia trwałych i estetycznych konstrukcji.

W "JANI-BUD" wiemy, że budujemy więcej niż ściany – tworzymy przestrzeń dla życia, pracy i marzeń naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – miejsce, które będzie dumnie stało przez wiele lat, będąc świadectwem naszej wspólnej pracy.

Jani-Bud Marcin Janicki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Jani-Bud Marcin Janicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jani-Bud Marcin Janicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jani-Bud Marcin Janicki

Siedziba główna w Kamionku

Praca Jani-Bud Marcin Janicki - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany/murarz/zbrojarz

    Jani-Bud Marcin Janicki
    • Kamionek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace murarskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną