Czy to Twoja firma?

eMotivo sp. z o.o. praca

Puławy

Witajcie w świecie Emotivo, gdzie każdy dzień jest okazją do przeżywania niezapomnianych chwil. Od naszych skromnych początków w 2009 roku, rozwijaliśmy się z pasją i determinacją, aby stać się wiodącym polskim liderem w branży czasu wolnego. Nasza przygoda rozpoczęła się w Puławach, a dziś jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom niezliczone możliwości doświadczania radości i emocji.

Nasza oferta to mozaika różnorodnych marek – Prezentmarzeń, Go-Racing, exp·pro, Funzeum, Formula Drive, Poligon4x4 oraz Tutay – które razem tworzą kalejdoskop atrakcji dla każdego poszukiwacza przygód. Jesteśmy zespołem ponad 200 profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

W eMotivo nie boimy się innowacji. To one napędzają nas do ciągłego doskonalenia procesu zakupowego, aby każdy klient czuł się wyjątkowo i miał pewność, że jego doświadczenie będzie nie tylko satysfakcjonujące, ale również bezproblemowe. Jesteśmy firmą zbudowaną na solidnym polskim fundamencie, co daje nam niezależność i stabilność, pozwalającą na realizację śmiałych wizji i planów.

Nasze osiągnięcia mówią same za siebie – ponad 8200 atrakcji, współpraca z ponad 1800 wykonawcami i spełnienie marzeń dla 700 000 Polaków. To właśnie te liczby są świadectwem naszej nieustannej pracy i zaangażowania. Satysfakcja naszych klientów, która wynosi aż 98% według rankingu Zaufanych Opinii Ceneo, jest dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego działania.

W eMotivo wierzymy, że każdy zasługuje na chwilę ucieczki od codzienności, na doświadczenie czegoś nowego i ekscytującego. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania świata pełnego emocji i niezapomnianych wrażeń. Razem z nami przeżyjcie swoje marzenia i stwórzcie wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.

eMotivo sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing księgowość / ekonomia internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy eMotivo sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca eMotivo sp. z o.o.

Mapa eMotivo sp. z o.o.

Siedziba główna

eMotivo sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca eMotivo sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główny księgowy / księgowa

    eMotivo sp. z o.o.
    • Puławy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie ksiąg handlowych
      - sporządzanie sprawozdań finansowych
      - rozliczenia PIT, CIT, VAT
      - sprawozdania/deklaracje US, GUS
      - nadzór nad funkcjonowaniem kilkuosobowego działu księgowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Podstawy rachunkowości
      • Inne wymagania: wykształcenia kierunkowe min. średnie (rachunkowość, ekonomia, finanse), doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, gotowość i chęci do stałego pogłębiania swojej wiedzy, wymagana praktyczna znajomość arkuszy kalkulacyjnych (excel), mile widziane - Znajomość Comarch Optima, umiejętność sporządzania sprawozdań GUS, deklaracji ZUS, PFRON, ksiegowość z elementami kadr i płac

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Puławach