Czy to Twoja firma?

BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski praca

Koplany

Jesteśmy "Budmar - Ostaszewscy" Marek Ostaszewski, Twoim zaufanym partnerem w świecie budownictwa. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Koplanach, w sercu województwa podlaskiego, gdzie od lat tworzymy przestrzenie, które zachwycają zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką.

Specjalizujemy się w budowie i wykończeniach "pod klucz", co oznacza, że z nami możesz zrealizować swój wymarzony projekt od fundamentów aż po ostatni szczegół wykończeniowy. Nasza wieloletnia obecność na rynku to świadectwo zaufania, jakim obdarzają nas klienci oraz dowód na niezmiennie wysoką jakość naszych usług.

Z dumą podkreślamy, że nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia gwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy element konstrukcji był dopracowany z największą starannością, dlatego też kładziemy ogromny nacisk na detale, które w połączeniu z naszym doświadczeniem tworzą solidne i trwałe dzieła.

W "Budmar - Ostaszewscy" Marek Ostaszewski wierzymy, że każdy projekt jest unikalny i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać Twoich potrzeb i dostosować nasze działania tak, aby efekt końcowy przekroczył Twoje oczekiwania. Nasza praca to nasza pasja, a zadowolenie klientów to nasza największa nagroda.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy coś wyjątkowego.

BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Koplany
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski

Siedziba główna w Koplanach

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUDMAR - OSTASZEWSCY Marek Ostaszewski - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wznoszenie budynków jednorodzinnych stan surowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok
    • 4 500 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak